Dla tych, którym znudziły się zwykłe łazienki i lubią tworzyć we wnętrzach własny niepowtarzalny styl, mamy projekty łazienek ciekawe i nieszablonowe. Aranżacje łazienek w klimacie w retro czy eklektyczny wystrój łazienki są teraz bardzo modne. Za pomocą starych mebli i stylizowanego wyposażenia projekty łazienek nabierają wyjątkowego charakteru. Zainspiruj się naszymi propozycjami - zobacz ciekawe i niebanalne łazienki ZDJĘCIA.

Wystrój łazienki: stylizowane wyposażenie

Na rynku dostępne są płytki łazienkowe wpisujące się wyglądem w klimat retro oraz stylizowana armatura. Za ich pomocą nadamy łazience charakteru jak we wnętrzach sprzed lat. Wystrój łazienki nawiązujący do starych epok przypadnie do gustu osobom sentymentalnym, lubiącym tradycyjne motywy w urządzaniu wnętrz.

Projekty łazienek: eklektyczne wnętrza

Stary mebel, odziedziczony w spadku, po odnowieniu i zabezpieczeniu przed wilogocią, może stanowić praktyczną ozdobę łazienki. Rzeźbiona rama lustra, stylowe krzesło czy zabytkowa konsola, stojąca pod umywalką zamiast szafki, stworzą w łazience niesamowity klimat. Eklektyczne projekty łazienek, łączące stare z nowym, są niezwykle oryginalne i przyciągają uwagę. Stary mebel niedostępny w żadnym sklepie sprawi, że aranżacja łazienki będzie niepowtarzalna i wyjątkowa.