Mała łazienka mieści się w starej kamienicy. Wnętrze wymagało gruntownego remontu i odnowienia. Właściciel sam zaprojektował łazienkę w stylu retro i pozostałe wnętrza w mieszkaniu.

Mała łazienka: styl retro

Mała łazienka urządzona jest prosto, ale ze smakiem. Powstała łazienka retro pasująca do całej aranżacji mieszkania. W projekcie łazienki zdecydowano się położyć płytki tylko w niezbędnych miejscach – wokół prysznica. W brązowych odcieniach przypominają one stylowy kamień na ścianie. Mała łazienka pomalowana jest na biało, dzięki czemu optycznie ją powiększono. Podłoga w łazience jest tekowa, co sprawiło, że stała się bardziej przytulna.
Wnęka w ścianie obramowana sztukaterią posłużyła jako pomysłowa podpora dla złoconego, ozdobnego lustra. Stara komoda – zamiast typowej szafki pod umywalką - została odnowiona i przemalowana, przez co doskonale wpisała się do stylu retro.

Projekt małej łazienki retro jest ładny i ciekawy. Stylowe połączenie materiałów i kolorów sprawiło, że łazienka retro nabrała lekko pałacowego charakteru.