Biała łazienka jest funkcjonalna i znajduje się tuz przy sypialni, z której bezpośrednie wejście gwarantuje prywatność. Projekt łazienki jest minimalistyczny i nawiązuje do charakteru całego mieszkania urządzonego niemal w całości w kolorze białym.

Biała łazienka: program minimum

Wnętrze białej łazienki jest niewielkie, ale urządzone nowocześnie i ze smakiem. Kabina prysznicowa oddzielona jest od reszty łazienki taflą szkła. Szklana ściana kabiny prysznicowej nie tylko dzieli wnętrze, ale równocześnie daje oparcie szafce z umywalką oraz drugiej – z lustrem. W ten sposób przełamano ograniczenia niewielkiej przestrzeni. Lekkości dodaje też szkło na blacie – rozwiązanie efektowne, rozpraszające światło, ale dla wyjątkowo porządnych, bo trzeba ścierać każdą kroplę wody, żeby dobrze wyglądało!

Projekt łazienki: mała biała łazienka

Dzięki tafli szkła w projekcie łazienki, która rozdziela wnętrze, kabina jest dobrze doświetlona. Pojemne szafki pomogły uporządkować drobiazgi w białej łazience, a lustrzane fronty podwajają mała łazienkę. Projekt łazienki całej w bieli dodatkowo powiększył optycznie wnętrze. Minimalizm dodatków i barw sprawił, że biała łazienka nabrała laboratoryjnego charakteru.