Ta aranżacja łazienki robi wrażenie. Jedną trzecią powierzchni małej łazienki zajmuje przeszklony prysznic, jest bardzo wygodny i przestronny. Oprócz niego zmieściła się w łazience tylko umywalka na niedużej szafce oraz WC. Mimo to właściciel w swojej łazience nie odczuwa braku przestrzeni. Może to zasługa udanej aranżacji, a w niej ogromnego lustra i odbijającej się w nim fototapety? Dzięki takim zabiegom wnętrzarskim szara łazienka nie jest nudna. Połączenie szarości z nasyconą czerwienią – to ulubione kolory właściciela. Dzięki nim aranżacja łazienki jest nowoczesna i efektowna. Na podłodze pojawił się imitujący beton szary gres, który miał się kojarzyć z chodnikiem. Obejrzyjcie zdjęcia łazienki - to dobra inspiracja dla wszystkich, którzy lubią nowoczesny wystrój wnętrz.

Aranżacja łazienki: fototapeta

Wchodząc do łazienki, można się poczuć jak za kółkiem luksusowego kabrioletu: odbijająca się w olbrzymim lustrze fototapeta uruchamia wyobraźnię. Podoba się wam taka wielkoformatowa dekoracja ściany? Na pewno, dzięki niej aranżacja łazienki nabiera charakteru.

Szara łazienka: wyposażenie

Gres i mozaika IT – Delconca; ceramika sanitarna Vero – Duravit; bateria umywalkowa i kolumna prysznicowa Esprit – Kludi; grzejnik – Terma Technologie; fototapeta - www.aga.net.pl