Aranżacja łazienki jest nowoczesna, tak ja cały wystrój mieszkania. Czarno-biała łazienka jest dość tajemnicza. Bardzo atrakcyjnie są wykończone ściany w łazience i sufit. Architektka (projekt łazienki wykonała Justyna Smolec) wybrała płytki do łazienki „Enigma”, a ich wzór powtórzyła na suficie. Aranżacja łazienki została wykonana w mieszkaniu w nowoczesnym budownictwie.

Czarno-biała aranżacja łazienki

Płytki na ścianie i podłodze łazienki oraz wykończenie sufitu są pomysłowe. Aranżacja łazienki zaskakuje. Wzór na kafelkach (podłogi i ściany łazienki oraz obudowa wanny) jest wklęsły, a na suficie wypukły. Na suficie łazienki został ułożony z rozmontowanej czarnej mozaiki - tłumaczy Justyna. - Taka przewrotna wizja nieba w aranżacji łazienki - śmieje się. Wyposażenie łazienki: miska WC, umywalka - Dornbracht, wanna - Villeroy & Boch, baterie łazienkowe - Axor.

Małe wc i graffiti na ścianie

Małe WC zostało powiększone kosztem salonu i przedpokoju, dzięki czemu znalazło się w nim miejsce na pojemną szafę (o froncie gładkim jak ściana, oczywiście). Skrywa m.in. pralkę, suszarkę i środki czystości. W toalecie dla gości, która jest oddzielona od łazienki, jest industrialnie: wzrok przyciąga mural inspirowany pracami Banksy’ego (zaprojektowany przez architektkę, a wykonany przez Przemka Klimka, absolwenta stołecznej ASP), płytki łazienkowe podobne do tych, które zdobią bramy kamienic południowego Śródmieścia w Warszawie, przemysłowa lampka w „klatce” za 12 zł i jej dizajnerska siostra „Unfold” proj. zespołu Form Us With Love. Lustra na ścianie i suficie powiększają optycznie wnętrze i nadają małemu wc nieco klubowy charakter. Tylko stroboskopów brak... Wyposażenie toalety: miska WC marki Koło, bateria - Zucchetti, umywalka - Catalano, płytki firmy Ascot z serii „Pun”, proj. Stefano Pirovano.