15 inspiracji na modne łazienki: galeria zdjęć

Inspiracje łazienki: szukasz pomysłu na aranżację? Wybraliśmy 15 zdjęć łazienek w różnym stylu, które łączy jedno - są ładne i wygodne. Obejrzyj zdjęcia łazienek z prawdziwych mieszkań.

inspiracje łazienki zdjęcie łazienki na poddaszu
inspiracje łazienki galeria zdjęć
inspiracje łazienka gościnna
inspiracje łazienka poddasze
łazienka modna zdjęcia

Tak wiele wymagamy od tego wnętrza: łazienka ma być nastrojową oazą wytchnienia dla ciała i ducha, a jednocześnie funkcjonalnym miejscem codziennej higieny. Nie jest łatwo urządzić łazienkę. Warto więc skorzystać z podpowiedzi specjalistów i obejrzeć galerię: 15 inspiracji łazienek.

Modne łazienki inspiracje

Projektanci są zgodni: najważniejsza jest spójna koncepcja estetyczna aranżacji łazienki. Ponadto w modnej łazience, bardziej niż w innych pomieszczeniach, liczą się trwałość i funkcjonalność materiałów. Oferta rynku jest bogata, co roku lansowane są nowe modele – trzeba wyszukać najodpowiedniejsze i umiejętnie połączyć je ze sobą. Niekoniecznie muszą pochodzić z tej samej serii, powinny jednak do siebie pasować, np. rysunek umywalki może stanowić powtórzenie kształtu wanny. Coraz większy wybór mamy też w dziedzinie wykończenia ścian i podłóg w łazience. Minęły czasy, gdy bezapelacyjnie rządziły płytki ceramiczne. Ponieważ nadal modna łazienka ma „naturalny” wygląd, na posadzkach największą popularnością cieszą się drewno (parkiet, taki sam jak w salonie) oraz kamień. Często stosuje się też wielkoformatowy gres w aranżacji modnej łazienki. Na ścianach zaś oglądając inspiracje łazienek mamy oszałamiające spektrum możliwości: portrety z mozaiki, podświetlane szkło, fotografie, a nawet skóra. W kwestii sprzętów łazienkowych aktualne są wariacje na klasyczny temat: kółko czy kwadrat. Do wyboru mamy opływowe formy, kojarzące się z przyrodą i bezpieczeństwem, kontra geometryczne, które wnoszą do wnętrza modnej łazienki elegancję i miejski szyk. Modne baterie mają oszczędne kształty. Ciekawą propozycją jest biała armatura wyglądająca, jakby wyrastała z umywalki, tworząc z nią jednorodną całość. Coraz śmielej łączymy pomieszczenia. Trend ten zaczął się od mariażu łazienki i sypialni. Ostatnio do grupy przenikających się wnętrz dołączyła garderoba.

Wybraliśmy zdjęcia łazienek, które są dobrą inspiracją dla osób szukających pomysłów na modny wystrój tego wnętrza. Obejrzyj naszą galerię łazienek zarówno jeśli planujesz remont lub chcesz tylko odświeżyć wystrój wnętrza. Wybraliśmy zarówno małe, jak i duże łazienki, ale wszystkie zdjęcia pochodzą z prawdziwych mieszkań. Zobacz jaki styl wybrali właściciele pokazywanych w galerii łazienek. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę szukając inspiracji łazienkowych i jak uzyskać efekt modnej łazienki. Jak ożywić wystrój wnętrza łazienki i nadać mu charakter. Oto nasza ściąga - inspiracje łazienki - 15 modnych aranżacji.

Inspiracje łazienki galeria zdjęć

Bez względu na to, jak będzie odmienna twoja aranżacja łazienki, warto postawić na dobre kolory wnętrza, które stworzą bazę dla mebli i dodatków. Oglądając nasze inspiracje na modne łazienki, zwróć uwagę na użyte materiały wykończeniowe. Lubisz drewno? Możesz wybrać modne jego imitacje, ponieważ lepiej znoszą warunki panujące w łazience. Lubisz kolor - wprowadź go do aranżacji łazienki za pomocą dekorów, kolorowych dodatków i akcesoriów łazienkowych, czy dekoracji ścian. Szukając inspiracji do urządzenia łazienki, pamiętaj że wybór materiałów, aramtury, ceramiki i dekoracji nie może być przypadkowy. Wszystko powinno do siebie pasować, tylko wtedy powstanie wygodna i modna łazienka.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: Norbert Banaszyk/DADA, Konrad Kalbarczyk, Rafał Lipski, Marcin Czechowicz, Rafał Poławski, Małgorzata Góra, Marta Znój, Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY