Stek i owoce morza jak z restauracji

Operowanie temperaturą w kuchni to sztuka, która wymaga wiedzy, doświadczenia i cierpliwości. Dlatego najwierniejsi nawet fani domowego gotowania na idealny stek woleliby iść do restauracji. Teraz innowacyjne technologie otwierają przed nimi nowe możliwości. Jedną z nich jest funkcja SenseFry® w płytach indukcyjnych SLIM-FIT, stworzona po to, by opanować temperaturę, pogłębić smak i zadowolić najbardziej wymagające podniebienia.

Jak działa SenseFry®?

Dzięki wyświetlaczowi TFT w płycie indukcyjnej Electrolux SLIM-FIT dopasowanie odpowiedniej temperatury do rodzaju potrawy jest wyjątkowo proste. Wystarczy wybrać na wyświetlaczu rodzaj potrawy i poziom smażenia, a funkcja SenseFry® utrzyma stałą temperaturę na powierzchni naczynia. Dania będą przygotowane dokładnie tak, jak powinny – bez konieczności regulacji ustawień w trakcie gotowania.

Dlaczego warto postawić na indukcję?

Gotowanie indukcyjne to najszybsza droga do wspaniałego smaku. Pola szybko się rozgrzewają, a pomimo to pozostają bezpieczne, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłej kuchenki płyta nagrzewa się jedynie pod naczyniem kuchennym. Dodatkowym atutem jest precyzja, z jaką można regulować moc pól. Co więcej, płyta indukcyjna wyposażona jest w funkcję FlexiBridge, która pozwala łączyć pola w 3 różnych kombinacjach. Dzięki temu można wygodnie gotować w dużych naczyniach. Jednak przełomowa dla samego gotowania jest możliwość dobrania optymalnej temperatury do rodzaju potrawy oraz utrzymania jej przez cały czas gotowania – dzięki funkcji SenseFry®.

Mistrzowskie technologie

Funkcje zastosowane w płycie SLIM-FIT dają nieskończone pole do kulinarnych popisów. Elastyczne pola grzewcze Infinite™ automatycznie dostosowują się do rozmiaru i kształtu naczyń, a funkcja FlexiBridge pozwala na łączenie ze sobą pól grzewczych na 3 różne sposoby. Dzięki funkcji Hob2Hood możesz w pełni skupić się na gotowaniu. Płyta samoczynnie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania.

Najpłytsza płyta indukcyjna*

SLIM-FIT to najpłytsza* płyta indukcyjna dostępna na polskim rynku, która bez przeszkód może zastąpić płytę elektryczną lub gazową. To kwintesencja doskonałych parametrów, intuicyjne sterowanie i ogromna elastyczność montażu nawet w cienkich blatach. Dzięki unikalnemu systemowi OptiFix™ wystarczy wsunąć płytę w wycięty otwór – bez specjalnej przegrody w meblu i otworów wentylacyjnych na froncie.

Kiedy podjąć decyzję o zakupie płyty indukcyjnej?

Płytę indukcyjną można zainstalować w swoim dotychczasowym blacie, bez potrzeby remontowania kuchni. Instalacja płyty jest wyjątkowo łatwa, a dzięki funkcji elastycznego zarządzania mocą Flexi-Power można zainstalować ją nawet w starym budownictwie. Wystarczy ustawić moc płyty w zakresie 1500 W do 7200 W i wybrać zasilanie z 1 lub 2 faz.

Wybierz płytę indukcyjną Electrolux SLIM-FIT z funkcją SenseFry®, by gotować szybciej, bezpieczniej i cieszyć się doskonałym smakiem Twoich ulubionych potraw!

*W porównaniu do konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów.