Toster powinien być dobry i ładny. Zestawiliśmy ofertę dobrych i sprawdzonych tosterów, o ładnym wzornictwie, które ozdobią Twoją kuchnię. Zaproponowane tostery są łatwe w obsłudze, co pozwoli szybko przygotować grzanki. Dzięki eleganckiemu wzornictwu toster stanie się ozdobą kuchni.

Toster: jak wybrać dobry toster?

Wybierając toster, warto wziąć pod uwagę funkcje tostera, ale w powiązaniu z własnymi upodobaniami. Jeśli chodzi o moc tostera – im większa, tym szybciej grzanki są gotowe, ale i większe zużycie energii. Zwróć uwagę na sterowanie, które może być elektroniczne, bądź mechaniczne oraz pojemność tostera, czyli ilość tostów, którą możesz włożyć. Dodatkowo w tosterach jest jeszcze regulacja opiekania oraz rodzaj podgrzewania.

Toster: dodatkowe opcje

W dodatkowych opcjach sprzętu ważna jest możliwość regulacji intensywności opiekania, a także opcja podniesienia tostów bez przerywania opiekania i sprawdzenia stopnia przyrumienienia. To dla osób, które cenią sobie chrupiące tosty i nieprzypalone bagietki, ważniejsza jest możliwość. Amatorzy podpieczonych kromek chleba powinni wybrać toster z długą szczeliną, a miłośnicy ciepłych bułeczek – wyposażony w ruszt. Gdy przewidujemy opiekanie pieczywa mniejszego niż standardowe tosty, wybierzmy wysokie unoszenie gotowych grzanek, a jeśli lubimy grube kromki – szeroki otwór. Wtedy warto wybrać toster z automatycznym centrowaniem, który zadba o równe oddalenie od ścianek wąskich tostów i równomierne opiekanie.

W galerii znajdziesz ciekawe modele tosterów i ich opisy!