Okap kuchenny jak designerska lampa - to warto mieć!

Czy możemy wyobrazić sobie nowoczesną kuchnię bez okapu? Odpowiedź jest prosta – nie! Okap jest urządzeniem w kuchni niezbędnym, które odgrywajac istotną rolę, eliminuje opary będące wynikiem gotowania, dba o to, by powietrze było czyste. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii okap jest też cichy. To jeszcze nie koniec zalet. Teraz okap może wyglądać jak lampa!

Okapy Falmec
Okapy Falmec
MATERIA DEF_Falmec
SOFFIO DEF_Falmec
Soffio_Falmec

Ogromną popularnością cieszą się okapy wyglądem przypominające stylową lampę. Falmec, odpowiadając na oczekiwania klientów, przedstawia nową linię okapów Circle.Tech, które wpływają na polepszenie jakości oczyszczanego powietrza w kuchni.

Nowoczesna technologia w okapach FALMEC

Okapy filtrujące Circle.Tech działają na zasadzie przepychania poziomego powietrza - w tradycyjnych okapach powietrze przepływa pionowo. Tutaj przechodzi ono przez korpus filtrujący oraz silnik i jest rozprowadzane w sposób jednolity. Dzięki okrągłej formie silnika powietrze filtrujące osiąga maksymalną wydajność pochłaniania i filtrowania. Równomierny przepływ powietrza na wyjściu z okapu redukuje zawirowania, co wpływa również na zmniejszenie hałasu podczas użytkowania.

 Okapy Falmec

Fot. materiały prasowe Falmec

Okapy z filtrami, które można regenerować!

W okapach FALMEC Circle.Tech wykorzystano innowacyjną technologię filtrowania, w której zastosowano materiały występujące w przyrodzie: węgiel i zeolit. Zapewniają większą wydajność filtrowania. Filtr Carbon.Zeo jest stosowany w okapach z technologią Circle.Tech. W warunkach normalnego korzystania zaleca się jego regenerację co 18 miesięcy, a wymianę co 3 lata. Aby zregenerować filtr Carbon.Zeo, należy włożyć go do piekarnika rozgrzanego do temperatury 200°C na około 2 godz. W grupie okapów z silnikiem Circle.Tech znajduje się 6 okapów, które przypominają stylową lampę.

Okap czy designerska lampa?

Okapy filtrujące Circle.Tech mają jeszcze jedną zaletą. Wyglądają jak designerskie lampy! Świetnie prezentują się w kuchniach w stylu nowoczesnym otwartych na salon lub jadalnię. Nad dużą wyspą kuchenną ładnie wyglądają dwa identyczne okapy obok siebie.

 Okapy Falmec

Fot. materiały prasowe Falmec

Ocena: 5
Zdjęcia: materiały prasowe Falmec

POLECANE ARTYKUŁY