Znudził Cię wygląd starej lodówki? Odmień ją w prosty sposób za pomocą efektownego wzoru, który po pewnym czasie możesz znowu zmienić. Naklejka na lodówkę zamienią klasyczną białą lub srebrną lodówkę w kolorową dekorację kuchni, która wprowadza świetną wizualną odmianę. Jeden nowy element, a kuchnia staje się barwna, wyrazista i nieprzeciętna.

Naklejki na lodówkę: jakie są najlepsze?

Naklejki na lodówkę to doskonały sposób by odnowić starą lodówkę lub udekorować zupełnie nową w niestandardowy sposób. Dizajn swojej lodówki możesz zmienić za pomocą naklejki samoprzylepnej lub maty magnetycznej. Naklejkę samoprzylepną naklejamy zaledwie w dwie minuty, aby zamocować ją na gładkim froncie urządzenia AGD lub drzwiczek szafek, koszt to od ok. 120 zł (50x63 cm). W odróżnieniu od zwykłej naklejki na lodówkę, matę magnetyczną zakładasz w pół minuty, co więcej zdejmujesz ją kiedy chcesz bez żadnych śladów i zniszczeń. Zakłada się ją i zdejmuje (bez śladu) bardzo łatwo. Takie maty są powleczone laminatem, więc można je myć, kosztują od 119 zł/szt.

ZDJĘCIA: Lodówki retro, barwna nowczesność>>>

Naklejki na lodówki: pomysł dla starej i nowej lodówki

Nie obawiaj się naklejek na lodówkę. Inaczej fototapeta samoprzylepna jest inspirującym wydrukiem. Naklejka przeznaczona jest do oklejania powierzchni idealnie gładkich i czystych, takich jak fronty meblowe, gładkie płyty, drzwi czy szkło. Przy aplikacjach w kuchni czy miejscach publicznych polecane jest laminowanie wydruku specjalną przezroczystą folią zabezpieczającą wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Laminowanie nadaje idealne właściwości zmywalności naklejki czy fototapety.

Zobacz GALERIA ZDJĘĆ: 10 kolorowych naklejek na lodówkę.