Hity AGD: sprzęty kuchenne. Słyszałeś o piekarnikach, które przygotowują kilka potraw naraz? Czytałeś o lodówkach, które dzięki szóstemu zmysłowi potrafią utrzymać optymalną temperaturę i poziom wilgotności? Znasz zmywarki, które dbają o zdrowie dzieci? W nowoczesnej kuchni gotuje się intuicyjnie, bezpiecznie i ekologicznie. Sprawdziliśmy i wybraliśmy najlepsze sprzęty kuchenne.

Nowoczesne gotowanie, czyli łatwo i szybko

Płyty indukcyjne (zwłaszcza z funkcją turbo i power) do minimum skracają czas spędzany
w kuchni . Wielofunkcyjne roboty wyręczają cię w pracy, a piekarniki z automatycznym trybem same ustawiają parametry pieczenia. A co ty musisz zrobić? Twoje zadanie ogranicza się do podania nazwy i wagi dania.

Nowoczesne gotowanie, czyli drowe gotowanie

Producenci najnowocześniejszych sprzętów AGD dbają o twoje bezpieczeństwo. Proponują piekarniki z nienagrzewającymi się drzwiczkami czy płyty indukcyjne zapobiegające wykipieniu potrawy. Urządzenia nowej generacji mają też na uwadze twoje zdrowie i figurę: chronią przed bakteriami, a także pomagają przygotować dietetyczne dania .

Nowoczesne gotowanie, czyli ekologicznie i energooszczędnie

Masz problem z usunięciem zaschniętego brudu z piekarnika? Nie wiesz jak zaoszczędzić wodę podczas zmywania naczyń? Sprzęty XXI wieku wiedzą, jak oszczędzać domowy budżet i środowisko naturalne. Najnowsze modele zmywarek do naczyń potrzebują zaledwie 6 litrów wody, a piekarnikowi do uporania się z przypalonym tłuszczem wystarcza tylko para wodna.