Wielkanocny stół w nowoczesnej kuchni

 Wielkanoc

Aranżację stołu wielkanocnego wykonano w studiu kuchennym Rust. Na zdjęciu kuchnia Stockholm, Mebel Rust.

Fot. Mariusz Bykowski

Wielkanoc to święta, które są również celebracją wiosny, dlatego proponujemy radosny i lekki wystrój stołu wielkanocnego. Nakrycie stołu w nowoczesnej kuchni połączonej z jadalnią jest proste i naturalne, bez obrusa, ale z dominującym zielonym kolorem.

Nakrycie stołu wielkanocnego jest bez obrusa, za to z żółtymi podkładkami i zieloną podkładką imitująca trawę. Wraz z ułożonymi na niej jajkami robi duże wrażenie na wielkanocnym stole. Szczypiorek zastępuje obrączki na serwetki. Szara zastawa stołowa wygląda wesoło, otoczona falującą serwetką. Taki wystrój stołu wielkanocnego w chłodnym otoczeniu prostych, białych mebli tętni życiową energią.

Nowoczesna kuchnia i wielkanocny stół

Nowoczesna kuchnia połączona z jadalnią potrzebuje odmłodzonego oblicza tradycji. W minimalistycznym wnętrzu malowana pisanka czułaby się obco. Naturalne piękno kurzych i przepiórczych jaj jest awangardowe. Ta subtelna ozdoba przy białych, prostych meblach potrzebuje wzmocnienia, na przykład w postaci żywej zieleni, która dobrze koresponduje z ogrodowymi krzesłami.

 Wielkanoc

Fot. Mariusz Bykowski

Ocena: 0
Tekst: Karolina Klepacka Stylizacja: Concept Form Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY