Porządek w kuchni. Funkcjonalne szafki i szuflady kuchenne

Wybierz nowoczesne oraz funkcjonalne szafki, półki i szuflady, a w kuchni zapanuje porządek. Są dwa rozwiązania w kuchni: półki otwarte, dzięki którym wszystko mamy pod ręką, bądź wyspecjalizowane systemy pojemnych i zamykanych szuflad. Pamiętajmy, że kuchnia jest pełna rzeczy, sprzętów i akcesoriów, które trzeba gdzieś schować.

Wygoda w kuchni
Wygoda w kuchni
Wygoda w kuchni
Wygoda w kuchni
Wygoda w kuchni

Kuchnia musi być urządzona przede wszystkim funkcjonalnie. Zwolennicy szafek kuchennych zamkniętych mają do wyboru wyspecjalizowane systemy ułatwiające przechowywanie. Ważne, by schowane produkty były jednocześnie łatwo dostępne. W małych kuchniach szczególnie pomocne w utrzymaniu porządku są wyspecjalizowane szuflady, wkłady oraz pojemniki na żywność. Niektóre z nich można kupić z szafką bądź osobno, większość trzeba zamówić w studiu kuchennym, w którym kupujemy meble.

 Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 5202

Wysuwasz całość - tak działa szuflada narożna Tandembox. Całkowite wysunięcie prowadnicy zapewnia wygodny i bezpośredni dostęp do zawartości. Do nabycia tylko w studiach meblowych, Blum Polska.

Fot. Materiały prasowe firm

Szuflady i półki kuchenne: wystarczy sięgnąć...

...i niczego, co potrzebne, nie trzeba szukać - to zaleta półek, które, estetycznie zaaranżowane, czynią wnętrze bardziej przytulnym. Dzięki otwartej zabudowie wszystko - podstawowe akcesoria, urządzenia, naczynia i przyprawy - mamy w zasięgu ręki. To naprawdę wygodne. Jest jednak jeden istotny warunek: zarówno same półki, jak i to, co na nich stawiamy, powinno pasować do siebie, dobrze też, by tworzyło harmonijną kompozycję.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Marcin Czechowicz, Konrad Kalbarczyk, Materiały prasowe firm

POLECANE ARTYKUŁY