Porcelana na prezent: stwórz elegancki zestaw dobrany do skali okazji!

Szukasz pomysłu na prezent? Biała klasyczna porcelana to zawsze świetny pretekst do obdarowania bliższych i dalszych znajomych. W dobrym tonie, elegancki, pasujący do każdego wnętrza... a jeśli jeszcze w rozsądniej cenie - czego chcieć więcej od idealnego prezentu na nowe mieszkanie, ślub czy jubileusz?

Klasyczna porcelana MariaPaula
Zestaw kawowy MariaPaula Altom
Stół wielkanocny i tradycja polskiej porcelany w kolekcji MariaPaula
Klasyczna porcelana MariaPaula Amelia
Klasyczna porcelana MariaPaula

Latem częściej i chętniej celebrujemy życie i jego przyjemności. To także czas zdwojonej liczby rodzinnych uroczystości. Wiążą się one z kwestią wyboru upominku lub prezentu. Pomysłem, który okaże się zawsze strzałem w dziesiątkę, będzie klasyczna, biała porcelana. W zestawie czy solo, w zależności od skali okazji, sprawi niekłamaną przyjemność obdarowywanej osobie, a każdorazowe jej użytkowanie przywróci w pamięci piękne chwile z dnia, w którym ją otrzymano.

Porcelana ma małe i duże okazje: autorskie zestawy

Porcelanowe prezenty to nie tylko wieloelementowe komplety obiadowe czy serwisy kawowe. Twórcy porcelany MariaPaula przewidzieli sytuacje, w których Klienci sami komponują zestawy porcelany skrojone na miarę i skalę wydarzenia. Innych gabarytów prezent wypada ofiarować na imieniny (np. elegancją porcelanową filiżankę), a zupełnie inny na jubileusz czy parapetówkę. Dlatego poszczególne komponenty porcelany Maria Paula można nabyć zarówno w komplecie, jak i pojedynczo, tworząc unikalne, autorskie zestawy z myślą o obdarowywanej osobie.

Dlaczego porcelana? Maria Paula klasykiem w dobrej cenie

Dlaczego porcelana? Porcelana uświetni każdą domową okazję. Podniesie też jakość codziennych rytuałów. Biała porcelana to klasyk nie wymagający rekomendacji. Warto mieć porcelanową zastawę zarówno we wnętrzu nowoczesnym jak i klasycznym - klasyk obroni się bez względu na styl wnętrza. Miło jest zorganizować rodzinny obiad w porcelanowej oprawie, czy zjeść kameralne "śniadanie na trawie" czyli lekki posiłek z kawą lub herbatą podaną w ogrodzie, w eleganckim porcelanowym imbryczku. Dlatego też porcelana cieszy się tak dużą popularnością mimo upływu lat, zmianie stylu życia, nowym rozwiązaniom technicznym naszej codzienności... Fason porcelany MariaPaula to kwintesencja wszystkiego co polskie. Produkcja oparta jest na tradycyjnych recepturach wzbogaconych o nowe technologie wytworzenia. Altom Design Studio wypracowało autorski kształt porcelany, odpowiadającej współczesnym potrzebom rynkowym. Porcelana MariaPaula została stworzona w duchu tradycji, dopasowując się jednocześnie do współczesnych trendów. Doskonale sprawdzi się podczas codziennych posiłków, a serwis prezentowany w całej okazałości podkreśli uroczystość i smak wyjątkowych chwil.

Różne wersje klasycznej porcelany w kolekcji MariaPaula

Nowy kształt porcelany w kolekcji MariaPaula powstał z inspiracji tradycyjną polską gościnnością i celebrą podejmowania gości tym, co w domu najcenniejsze. Od projektu, aż po realizację wykorzystano doświadczenia polskich pokoleń miłośników porcelany. Twórcom przyświecała myśl o tradycyjnym polskim domu, pełnym skarbów i pamiątek przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Dzięki połączeniu wspólnej pasji polskich artystów, modelarzy, technologów i znawców porcelany stworzono fason MariaPaula - spełniający wysokie oczekiwania Polaków. Fason MariaPaula, choć stworzony w duchu tradycji, proponuje nam kilka rozwiązań ostatecznego wykończenia porcelanowego kompletu.

Więcej na www.mariapaula.pl 

Porcelana Altom KantataPorcelana Maria Paula: Linia Kantata

Porcelana z kolekcji Kantata jest przykładem połączenia klasyki z nowoczesnością. Wchodzące w jej skład naczynia ozdobione zostały geometrycznymi wzorami w dwóch deseniach: plastra miodu oraz zygzaka. Tworzą one odważne i nietuzinkowe zestawienie z bielą porcelany, wyróżniając się na jej tle i przyciągając wzrok. Linia Kantata to propozycja dla osób poszukujących niebanalnej porcelanowej zastawy, która będzie pięknym dopełnieniem aranżacji stołu i wnętrza.

 

 

 

Amelia: Kolekcja Porcelany MariaPaula Porcelana Altom Amelia

Kolekcja Amelia to propozycja dla osób, które cenią sobie nietuzinkową porcelanę z nutą kolorowego szaleństwa. Powstała z połączenia klasycznej bieli z barwnymi, wyrazistymi akcentami. Wchodzące w jej skład naczynia ozdobione zostały kwiatowym motywem w szarym odcieniu, wzbogaconym o elementy fioletu i fuksji. Kolekcja ta urozmaici każdy stół, stanowiąc piękną, uroczystą oprawę dla rodzinnych i towarzyskich spotkań. Dzięki kwiatowym, barwnym wzorom, porcelana z linii Amelia wprowadzi wiosenną i romantyczną atmosferę do każdego wnętrza. Zastawa stołowa z Kolekcji Amelia odznacza się najwyższej jakości wykonaniem, charakterystycznym dla polskiej porcelany marki Chodzież oraz wygodą użytkowania. Stworzona została z dbałością o szczegóły, dzięki czemu każdy z porcelanowych elementów przypomina dzieło sztuki.

Więcej na www.mariapaula.pl

Ocena: 5
Zdjęcia: ALTOM sp. z o.o. sp.k.

POLECANE ARTYKUŁY