Od dobrze zaprojektowanej przestrzeni oczekujemy już nie tylko praktycznych rozwiązań. Współczesne pomieszczenia mają spełniać wyśrubowane wymagania estetyczne w każdej sytuacji. Odpowiedzią na obydwie te potrzeby są szuflady LEGRABOX marki Blum. O ich solidności świadczy wytrzymałość na obciążenie aż do 70 kg! Co więcej, nawet załadowane do pełna będą poruszały się z niezwykłą lekkością. Choć technicznie zaawansowane, wytrzymałe i pojemne, szuflady tej serii cechują się zgrabnym, eleganckim i prostym wzornictwem. Wyposażone w system EXPANDO T umożliwiają zamontowanie subtelnych, cieniutkich, zaledwie ośmiomilimetrowych frontów z kamienia naturalnego albo ceramiki. Dzięki takim rozwiązaniom bez trudu stworzymy przestrzeń skomponowaną z minimalistycznych, oszczędnych brył, jednocześnie piękną i funkcjonalną.

Atuty szuflad LEGRABOX marki Blum

Subtelny design: szuflady o bokach prostych wewnątrz i na zewnątrz, których grubość wynosi zaledwie 12,8 mm, harmonijnie łączą się z każdym meblem. Poszczególne elementy są do siebie optymalnie dopasowane i tworzą spójną całość.

Fascynująca technika: szuflada LEGRABOX łączy w sobie prosty design ze znakomitymi właściwościami jezdnymi. Już podczas otwierania komfort ruchu jest odczuwalny od pierwszego milimetra.

Niezwykła lekkość: nawet bardzo szerokie i ciężkie szuflady (przy pełnym załadunku) poruszają się lekko, a ich zamknięcie jest niezwykle ciche.