Eleganacka dekoracja stołu na sylwestra. WIDEO

Sylwester w domu wymaga trochę przygotowań. Jeśli zaprosiliście gości na zabawę, pamiętajcie o efektownym nakryciu stołu. Dekoracja stołu na sylwestra wykonana przez stylistkę wnętrz jest elegancka i nowoczesna. Nakrycie stołu to miks stylów i kolorów. Nakrycia są kolorowe, kieliszki błyszczące i nowoczesne. Meble stylowe. Taka dekoracja stół na sylwestra na pewno spodoba się gościom.

Stół na imprezę karnawałową
Stół na imprezę karnawałową

Dekoracja stołu na sylwestra wykonana przez stylistkę wnętrz to mieszanie stylistyk, kolorów i faktur. Nakrycie stołu tworzy barwny, wielowymiarowy efekt. Strzeliste, subtelne kieliszki dodają lekkości ludowym wzorom na ceramice. Taka dekoracja stołu nawiązuje do stylu pałacowego.

Jak nakryć do stołu na sylwestra

Tradycyjne meble zyskały świeży wyraz, bo tapicerowane krzesła zbłękitniały i przystroiły się w piórka. Za to elementy nowoczesne w dekoracji stołu nawiązują do historii: niekonwencjonalny metalowy stół opiera się na nogach ludwika. Trochę pałacowego splendoru nie zaszkodzi, co podkreślają lustrzane powierzchnie świeczników w dekoracji stołu. Ściany część wyklejono wydrukami: zamiast tapety powiększone motywy notacji muzycznej, a część ścian pomalowano farbą Flutex 5, 3481, od 30 zł/l, Flügger.

Dekoracja stołu: zobacz WIDEO

 

Sylwestrowe dekoracje: galerie inspiracji

Ocena: 0
Tekst: Karolina Klepacka Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk Źródło: M jak mieszkanie

POLECANE ARTYKUŁY