Jak gotuje Ewa Wachowicz? O tym możemy się przekonać w jej programach kulinarnych. My pokazujemy jak wygląda kuchnia Ewy Wachowicz: w jakim jest stylu, jakie wybrano do niej meble. Miss Polonia z 1992 roku i III wicemiss w konkursie Miss Świata nigdy nie kryła swojego zamiłowania do gotowania. Nas zachwyciła natomiast aranżacja kuchni Ewy Wachowicz. Kuchnia gwiazdy jest duża, otwarta na salon i funkcjonalna. Wnętrze kuchni utrzymane jest w kolorach jasnego drewna, cappuccino i bieli. Kolorystyka kuchni Ewy Wachowicz ładnie nawiązuje do stylizacji salonu, z którym się łączy.  

Tak gotuje Ewa Wachowicz: jasne wnętrza

Kuchnia, w której gotuje Ewa Wachowicz jest jasna i przestronna. Wnętrze jest nowoczesne, a jednocześnie przytulne. W aranżacji kuchni dominują pojemne i liczne szafki kuchenne – wiszące i stojące. Kuchnia Ewy Wachowicz jest dość duża, dlatego na środku umieszczona jest duża wyspa kuchenna z zamontowaną na niej płytą elektryczna i gazową. Blat wyspy kuchennej to oryginalny granit, który jest odporny na zarysowania i zabrudzenia. Takie rozwiązanie wymaga przestrzeni i sprawdzi się w obszernej kuchni.

W kuchni Ewy Wachowicz, przy wyspie, ustawiono wysokie krzesła z kutego żelaza. Dzięki takiej aranżacji kuchni pojawiło się dodatkowe miejsce do spożywania szybkich posiłków. Aluminiowy wyciąg kuchenny umieszczony został centralnie nad płytą kuchenną na wyspie. Ewa gotuje w dobrze doświetlonej kuchni – podwieszany sufit z punktowymi halogenami zapewnia dobre światło w kuchni.

Podłoga w kuchni to połączenie jasnego drewna i kamienia. Taka kompozycja ładnie się łączy z podłogą w pozostałej części wnętrza – kuchnia jest otwarta na salon i łączy się z przedpokojem.

Kuchnia Ewy Wachowicz nie mogłaby się obyć bez ziół - pachną ustawione na roboczym blacie i kuchennych półkach. Zobaczcie, jak gotuje Ewa Wachwoicz w naszej galerii!