Kuchnia w mieszkaniu w bloku jest otwarta na na dwie strony: można do niej wejść z holu, a wyjść przy jadalni. Aranżacja kuchni jest elegancka i spokojna. Odpowiedni dobrane kolory w kuchni tworzą przytulny wystrój.

Aranżacja kuchni: barwy i materiały

W tej aranżacji kuchni dominuje kolor biały i szary, ocieplone przez drewniane fronty zabudowy kuchennej. Urozmaiceniem w aranżacji kuchni są matowy fornir Lati Natura Vanila oraz matowe szkło na ścianach. Zwróćcie uwagę, że w tej kuchni nie ma żadnych płytek na ścianie. Wycięty z kwarcytu blat kuchenny ma nietypową grubość – tylko 12 mm. Ścianę w kuchni od strony holu wykończono szarym tynkiem strukturalnym i panelem z grafiką: to ciekawy element dekoracyjny wnętrza kuchni.

Oglądając zdjęcia kuchni widzimy, że wszystkie elementy wyposażenia harmonizują ze sobą, dyskretnie oddziałując wyważoną barwą i wysoką jakością. Funkcję jadalni spełnia wysoki stolik z miękkimi, tapicerowanymi hokerami. Ustawiony jest w idealnym miejscu - wygodnym komunikacyjnie (na granicy kuchni i salonu), ze spektakularną perspektywą za oknem. Tu wszystkie posiłki smakują znakomicie.

Wyposażenie kuchni: na podłodze gres Stone black – Momo Design; zlew podwieszany, bateria Linus – Blanco; wyciąg Cylindra Isola Gloss – Faber.