Słodka ARANŻACJA KUCHNI. Projekt kuchni, w którym można się zakochać [ZDJĘCIA]

Pastelowa, sielska aranżacja kuchni to rzadkość we współczesnych mieszkaniach. Prezentujemy niezwykły projekt kuchni, w której się gotuje, odpoczywa, przyjmuje gości. Uwagę w tej kuchni przykuwają meble, ciekawa faktura ścian i piec. Jeśli szukacie inspiracji innych niż tradycyjne projekty, obejrzycie zdjęcia kuchni.

Aranżacja kuchni zdjęcia
Aranżacja kuchni zdjęcia
Aranżacja kuchni zdjęcia
Aranżacja kuchni zdjęcia
Aranżacja kuchni zdjęcia

Aranżacja kuchni jest dość niezwykła. Właścielka lubi pastelowe kolory i stylowe wnętrza. Prezentowany projekt kuchni to mieszanka wiejskiej prostoty z pałacową elegancją. W symbiozie żyją tu kropki, paski i kratki. A cały wystrój kuchni został doprawiony pastelowymi kolorami, które lubią nie tylko małe dziewczynki. Kuchnia jest czrująca i na pewno drugiej takiej nie znajdziecie. W galerii: zdjęcia kuchni w sielskim stylu.

Aranżacja kuchni inspiracje

Zastanawiając się nad projektem kuchni właścicielka najpierw wymyśliłam belki przy suficie i murowany ciąg kuchenny. No i oczywiście dodatki w kolorze niebieskim – emaliowane dzbanki, bańki na mleko, kubki. Później podczas urządzania kuchni doszła fascynacja stylem skandynawskim, francuskim. Wtedy to aranżacja kuchni nabrała właściwego stylu. Stylowe meble znajdujące się w kuchni zostały przemalowane na biało, dzięki temu wyglądają lekko i romantycznie. Właścicielka dodała do aranżacji kuchni także parę ,,pałacowych” akcentów, np. kryształowy żyrandol. Dzięki temu, udało się przełamać typowo wiejski wystrój.

Projekt kuchni założenia

Pierwotnie kuchnia była zamknięta. Projekt kuchnia zakładał wyburzenie ścian i otwarcie jej wnętrza na salonik. Zabudowa kuchenna jest murowana, okap został pomalowany na niebiesko. Wiejski wystrój kuchni przełamują dodatki: strojny żyrandol (Boutique Pierrot) oraz krzesła Ghost z tworzywa sztucznego. Na półkach kuchennych własnej roboty (sosnowe deski i żeliwne wsporniki z targu staroci) kolekcja emaliowanych baniek i ceramicznych dzbanków. Na pewno w prezentowanym projekcie kuchni uwagę przykuwa ręcznie formowana ściana i piec. W rzeczywistosci jest to szafka. Żeliwne drzwiczki i rama zostały kupione na Kole, warszawskim targu staroci.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Agnieszka Osak-Rejmer Zdjęcia: Sylwester Rejmer

POLECANE ARTYKUŁY