Jadalnia urządzona jest w wiejskim stylu, ale dzięki temu stała się przytulna. Białe meble i mnogość kwiatów – zarówno żywych jak i wzór w dekoracjach – sprawiły, że wystrój jadalni ma niepowtarzalny charakter. Taka jadalnia to najmilsze miejsce w domu.

Aranżacja jadalni: wiejski klimat

W jadalni króluje ponadstuletni kredens. Stół gospodarze ustawili przy oknie, aby podczas posiłków móc patrzeć na las. Okno w jadalni od wewnątrz także jest ładnie udekorowane. Wiosną pojawiają się na nim bukiety, wianki, zawieszki, dzięki temu aranżacja jadalni nabiera uroku i klimatu jak z francuskiej posiadłości. Czasem pani domu robi je sama, niekiedy kupuje. Biały drewniany stół z krzesłami przykryty jest obrusem – koniecznie w kwiaty. Biały kolor ścian, bielone meble i pastelowe dodatki, sprawiają że jadalnia jest przytulna i subtelna.

Jadalnia: styl i funkcjonalność

Jadalnia jest niewielka, ale bardzo funkcjonalna. Bliskość kuchni sprawia, że łatwo serwuje się posiłki. Przy dużym stole w jadalni wygodnie spożywa się rodzinne posiłki, a pojemny kredens pomieści wszystkie potrzebne naczynia. Przyjemny klimat jadalni nadają żywe rośliny, który w pomysłowy sposób „otulają” wnętrze. Aranżacja jadalni w wiejskim stylu jest przytulna i dopracowana.