Aranżacja kuchni w kamienicy emanuje radością i optymizmem – a to za sprawą ciekawego połączenia kolorów i elementów wyposażenia. Kuchnia w zależności od potrzeb może być otwarta na salon lub zamknięta. Wnętrza oddzielają od siebie duże przesuwne drzwi wbudowane w ścianę.

Eklektyczna aranżacja kuchni

W aranżacji kuchni udało się ciekawie połączyć elementy wystroju z pozoru nie pasujące do siebie. Starsze - dolne szafki, stół, parkiet - zestawione w ten sposób ze współczesnymi, nabierają młodzieńczego wigoru.

Dolne szafki w kuchennej zabudowie są tradycyjne, górne – nowoczesne, intensywnie fioletowe. Uroku aranżacji kuchni dodaje zielona fototapeta w tle. Fototapeta z motywem roślinnym w dolnej części zabezpieczona została szkłem hartowanym, które chroni ją przed zachlapaniem i zabrudzeniem. Przy zabytkowym stole stoją dizajnerskie krzesła. Pojedyncze czerwone akcenty kuchennego wyposażenia nadają aranżacji kuchni dynamizmu.

Mimo, że pozornie wyposażenie może do siebie nie pasować, zestawione w całość tworzy bardzo ciekawe połączenie, a optymistyczne kolory nadają aranżacji kuchni świeżości i nowoczesności.