Aranżacja kuchni jest pomysłowa i kobieca. Kuchnia, utrzymana w rozbielonych pastelach i bazowej bieli, zachwyca połączeniem kolorów i kształtów.

Aranżacja kuchni: ulubione pastele

Pastele to ulubione kolory pani domu, która w kuchni ładnie połączyła je z białymi meblami. Niebieskie gadżety kuchenne i dodatki wyraźnie odznaczają się na tle białych, drewnianych półek. Aranżacja kuchni z założenia nie przewidywała górnych szafek. Chodziło o to, aby  biała zabudowa pozwoliła idealnie wyeksponować ulubioną porcelanę gospodyni, a seledynowe akcenty ożywiły kuchnię. Nietypowa aranżacja kuchni przewidywała też, że wszystko ma być na wyciągnięcie ręki – jak w bistro.

Pastelowa kuchnia: uporządkowany kolor

Poszczególne elementy dekoracji i kuchenne naczynia utrzymane są w zbliżonych pastelowych kolorach i dlatego mimo wyeksponowania zawartości szafek na zewnątrz, w kuchni panuje ład. W pojemnych dolnych szafkach kuchennych mebli zmieściły się wszystkie garnki i inne kuchenne sprzęty.

Pastelowa aranżacja kuchni jest ładna i kobieca, a dyscyplina w doborze dodatków i mebli sprawiła, że mimo mnogości zastawy,  w kuchni panuje porządek.