Biała kuchnia mieści się w domu pasywnym wykorzystującym odnawialne źródła energii. Właściciele zdecydowali się na połączenie kuchni z jadalnią, dzięki czemu wnętrze stało się bardziej przestronne. Zabudowa kuchenna zaprojektowania została w kształcie litery L, co polepszyło funkcjonalność białej kuchni i komunikację z dalszą częścią mieszkania.

Prosta i ciekawa biała kuchnia

Dzięki temu, że biała kuchnia jest duża, wyraźnie udało się wydzielić strefę gotowania, zmywania, przechowywania oraz jedzenia. Aranżacja kuchni utrzymana jest w bieli, a ociepla ją drewniany kuchenny blat w kolorze naturalnego drewna. Proste meble kuchenne, składające się tylko z dolnych szafek, w połączeniu z białą glazurą na ścianie dodatkowo powiększają optycznie wnętrze. Z całością białej kuchni spójna jest także jasna, drewniana podłoga, która nadała kuchni skandynawskiego stylu. Kuchnia jest dobrze doświetlona światłem dziennym, co gwaratują wąskie okna kuchenne i duże tarasowe w jadalni.

Biała kuchnia: tradycja i nowoczesność

Uwagę zwraca udane połączenie nowoczesności z dawnym stylem – kuchenne sprzęty i szklany stół z plastikowymi krzesłami ciekawie korespondują z bardzo prostą linią mebli, bieloną drewnianą podłogą oraz płytkami na ścianie w starym stylu.  Aranżację białej kuchni ożywiają zdjęcia na ścianie oraz ciekawy rząd dekoracyjnych płytek kuchennych z niebieskim wzorem. Biała kuchnia dzięki ciekawym zestawieniom kolorów i materiałów stała się ciepła i przytulna.