Family Home to odwieczna gra bieli i czerni. Idealne pomieszczenia dla kolekcji to takie, w których króluje biel połączona z jasnym drewnem. Gładkie fronty, perfekcyjne oświetlenie, pojemne szafki i pomysłowe schowki – czyli kuchnia i jadalnia, w której ma być prosto, praktycznie i wygodnie. Białe tło cenione jest ze względu na uniwersalny charakter i stanowi doskonałą bazę do dalszych eksperymentów kolorystycznych.

Czarny, zdecydowany odcień kolekcji nie pozostanie obojętny w takiej aranżacji. To jeden z najmodniejszych kolorów w sezonie, chętnie stosowany przez najwybitniejszych projektantów. Kolekcja naczyń marki Altom Design, ozdobiona nowoczesnym połączeniem czerni i bieli oraz napisami rodem ze starych plakatów, doskonale podkreśli elegancję, czystość i minimalizm monochromatycznych wnętrz.

Kolekcja Family Home – produkty najwyższej jakości

Elementy zastawy wykonane zostały z porcelany, która jest higieniczna i bezpieczna w kontakcie z żywnością. Powierzchnia porcelanowych naczyń jest gładka i błyszcząca, łatwa w utrzymaniu czystości. Można je myć w zmywarkach. Emaliowane garnki, oraz czajnik powstały przy współpracy z FNE Silesia Rybnik. Specjalnie wyselekcjonowana stal i wysokiej jakości emalia dają gwarancję, że naczynia emaliowane, są wytrzymałe i estetycznie wykonane.

Tekstylia wykonane zostały w 100% z bawełny. Po zabrudzeniu bez obaw możemy je wyprać w pralce z dodatkiem łagodnych detergentów. Wyjątkowo szeroka oferta pozwala na dobranie podstawowych elementów wyposażenia kuchni i jadalni, które wspólnie stworzą niepowtarzalną kompozycję.
Minimalizm i proste formy przejawiające się w kolekcji Family Home – to hit ostatniego sezonu!

Altom Design – marka kreująca trendy rynkowe

Family Home to najnowsza kolekcja marki Altom Design. Przez kilkadziesiąt lat obecności na rynku marka zdobyła zaufanie klientów i użytkowników. Niezmienna, doskonała jakość produktów jest gwarancją praktyczności i bezpieczeństwa w użytkowaniu. Altom Design to kolekcje inspirowane najnowszymi trendami rynkowymi i spełniające oczekiwania klientów. Szeroki wachlarz produktów od zastawy porcelanowej poprzez sztućce, garnki aż po termosy i wagi pozwala nam na dostarczanie Państwu wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia kuchni i jadalni. Altom Design to niebanalne, modne wzornictwo stanowiące ozdobę każdego wnętrza, to produkty funkcjonalne i praktyczne, niezastąpione w każdym domu. To więcej niż tylko przedmioty codziennego użytku. To styl i klasa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.


Zobacz więcej pięknych rzeczy do domu w sklepie www.pieknowdomu.pl