Biała kuchnia z jadalnią: minimalistyczne królestwo bezpretensjonalnej bieli

Biała kuchnia z jadalnią, której aranżacja urzeka przemyślaną prostotą. Wnętrze, w którym króluje minimalizm w najnowocześniejszym wydaniu. Projekt wnętrza zdominowanego przez czystą biel, która przełamana została czarnymi elementami i dopełniona fornirowanymi orzechem amerykańskim akcentami. Zobaczcie aranżację białej kuchni, w której króluje bezkompromisowy minimalizm!

Biała kuchnia z jadalnią
Projekt białej kuchni z jadalnią
Aranżacja minimalistycznej kuchni w kolorze białym
Biały stół z krzesłami
Aranżacja białej kuchni otwartej na salon

Czy minimalizm może urzekać bogactwem formy? Czy białe wnętrze może zaskakiwać różnorodnością? Czy na wskroś minimalistyczna biała kuchnia może zachwycać elegancją i wyjątkowym stylem? Jak najbardziej! Za projekt białej kuchni, królowej bezpretensjonalnej prostoty, odpowiadają Katarzyna Widawska i Tomasz Widawski z Widawscy Studio Architektury.

Biała kuchnia: minimalistyczna perełka nowoczesnej elegancji

Biała kuchnia z jadalnią została urządzona w skrajnie minimalistycznym stylu. We wnętrzu bezapelacyjnie króluje czysta biel przełamana czarnymi akcentami, w towarzystwie fornirowanych orzechem amerykańskim elementów. Na minimalistycznym, białym tle, prowadzenie obejmują designerskie krzesła barowe, okrągły stół w strefie jadalnianej oraz szklana lampa. Jedynym elementem dekoracyjnym jasnego wnętrza jest nowoczesny obraz, który w tak oszczędnej przestrzeni, staje się prawdziwym dziełem sztuki. W centrum pomieszczenia zaplanowano niewielką wyspę kuchenną, której nadano charakter strefy roboczej. W jej bezpośrednim sąsiedztwie zaplanowano strefę jadalnianą, którą wyznacza wspomniany prosty stół z krzesłami w kolorze białym. Aranżacja części jadalnianej, zarówno stylistycznie, jak i kolorystycznie, odpowiada strefie kuchennej, dzięki czemu wnętrze nabiera wyjątkowej spójności. Sprzęty kuchenne zostały efektownie ukryte w białej zabudowie, która sprawia wrażenie jednolitej płaszczyzny, a przez to pozostaje we wnętrzu praktycznie niezauważona. Białe wnętrze zostało dopełnione czarnymi elementami na wysoki połysk, które pojawiają się w dolnej zabudowie meblowej. Kontrastujący z nimi, a zarazem idealnie dopełniający się fornirowany orzech amerykański, króluje w zabudowie wyspy kuchennej, domykając w ten sposób prostą, a zarazem niebanalną aranżację białej kuchni.

Kontakt z pracownią:

WIDAWSCY STUDIO ARCHITEKTURY
www.widawscy.pl
ul.Broniewskiego 72b
42-520 Dąbrowa Górnicza

Zobacz inne realizacje Widawscy Studio Architektury

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Anna Rychlewicz Zdjęcia: Tomasz Borucki

POLECANE ARTYKUŁY