Biała kuchnia mieści się w mieszkaniu w bloku, które wymagało remontu. Dlatego też w całym wnętrzu zastąpiono starą podłogę z PCV i wykładziny panelami imitującymi bielony dąb. Dzięki jednolitej podłodze mieszkanie wydaje się większe.

Stylowa biała kuchnia

Kuchnia urządzona jest dość prosto, ale gustownie. Właścicielka białej kuchni uwielbia odnawiać stare przedmioty i meble, dlatego w projekcie kuchni tak ważną rolę pełnią dekoracyjne dodatki. Kuchnia utrzymana jest w bieli – biała jest zabudowa kuchenna, płytki na ścianie, biały jest także kolor ścian. Na tym tle uwagę przykuwa ciemna linia szarego blatu kuchennego.

Projekt kuchni z jadalnią

W projekcie kuchni znalazło się miejsce na kącik jadalniany, który zyskał romantyczny wystrój. Panele ścienne gospodyni przemalowała na biało. Stolik – odnowiony - został kupiony za grosze na aukcji internetowej. Rattanowe krzesła przyjechały z jednej z wypraw do Holandii, a nastrojowe dekoracje na ścianie to efekt spontanicznych zakupów.

Biała kuchnia jest jasna i dobrze doświetlona, a stylowe sprzęty i dodatki nadały kuchni charakteru retro i niezaprzeczalnego uroku.