Biała kuchnia stanowi integralną część otwartej przestrzeni, bez zakamarków i drzwi. Wspólną przestrzeń stylowej kuchni z jadalnią i salonem łączą neutralne kolory i pokrewny klimat: dużo bieli, coś nowego, coś starego, byle z charakterem. Stylowa kuchnia jest pełna ciepła i przytulności. Meble kuchenne są z IKEA. Idealnie wpasowały się w wystrój wnętrza.

Biała kuchnia w nietypowej aranżacji

Gospodyni w aranżacji kuchni starała się połączyć standardowe rozwiązania z nietypowymi. W białej kuchni urządzonej meblami z IKEA znalazła miejsce na wybudowanie szafki ze starych cegieł, w której zamiast drzwiczek powiesiła zasłonki przywołujące klimat słonecznej Prowansji. Na kuchennych półkach i wieszaczkach można znaleźć wiele przedmiotów wyszukanych na pchlich targach i przywiezionych z podróży. Ręcznie haftowany lniany woreczek na czerstwe pieczywo i blaszany kogut nad kuchnią to drobiazgi, które nadają indywidualny rys popularnym meblom z IKEA. Aranżację kuchni dopełniają pastelowe kolory ścian, które tworzą ładne tło dla mebli IKEA.

Aranżacja kuchni w klimacie natury

Aranżacja kuchni z IKEA otwartej na salon sprawiła, że wnętrze wydaje się bardziej obszerne i przestrzenne. Spokojne kolory i wysmakowane dodatki tworzą w białej kuchni wyjątkowo przytulny i rodzinny klimat. Kamienne płytki na podłodze w kuchni w połączeniu z zasłonką na szafce przywodzą na myśl wiejskie klimaty. Kuchnia jest duża, bo musi pomieścić czteroosobową rodzinę, która uwielbia spędzać czas w białej i przytulnej kuchni.