15 projektów BIAŁEJ KUCHNI. Zobacz galerie stylowych kuchni

Biała kuchnia ciągle jest dobrym pomysłem na aranżację wnętrza. To wciąż modne rozwiązanie polecane nie tylko do klasycznych rozwiązań w mieszkaniu. Zobacz galerię ciekawych pomysłów na białą kuchnię!

Biała kuchnia
Biała kuchnia
Biała kuchnia
Biała kuchnia
Biała kuchnia

Biała kuchnia - dobry projekt, przemyślane zestawienie kolorów ścian i dodatków, może stworzyć serce naszego domu. Kuchnia w naturalnych barwach i neutralnej bieli jest przyjemnym miejscem gotowania i spędzania czasu.

BIAŁA KUCHNIA: style w kuchni


Biała kuchnia to najlepszy projekt aranżacji wnętrza, który stworzy przyjemne miejsce, łącząc klasykę z nowoczesnością. Biała kuchnia daje wiele możliwości i zawsze możesz unowocześnić ją wprowadzając inny kontrastujący kolor, np. zdecydowany fiolet, soczystą czerwień lub słoneczną żółć. Możesz stworzyć przytulny, klimat białej kuchni, w sielskiej aranżacji, w której dominują: pastelowe dodatki, ceramicznymi naczyniami, z ciepłym drewnem, wiklinowymi krzesłami, z różami w wazonie na białym, okrągłym stole.

Zdjęcia: pomysły na biel w kuchni >>>

Dla efektu powiększenia małej kuchni zdecyduj się na lakierowane fronty szafek, mogą być w odcieniu écru, odbiją światło. W jasnej palecie kolorów pozwala na ekspozycję barwnych dodatków, garnków i naczyń.
W nowoczesnym projekcie białej kuchni uwzględnij kuchenną wysepkę i wysokie szafki w zabudowie. Kuchenna wysepka wciąż jest ciekawym elementem kuchni, który wprowadza coś nowego, co dalekie jest od pospolitych projektów kuchni. Duża biała kuchnia, urozmaicona różnymi innymi odcieniami barw może stać się rodzajem salonu, centralnym miejscem, w którym toczy się życie rodzinne i towarzyskie.

Nasza galeria: zobacz wnętrza białych kuchni.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Wiktoria Dróżka Zdjęcia: Michał Przezdzik, Radosław Wojnar, Norbert Banaszyk, Marcin Czechowicz, Aneta Tryczyńska, Mariusz Bykowski, Norbert Banaszyk/DADA, Konrad Kalbarczyk

POLECANE ARTYKUŁY