Kobieta z pasją 2016

Konkurs! Wybierz Kobietę z pasją 2016 i wygraj nagrody!

Wśród Kobiet z pasją, które gościły na łamach Mojego Mieszkania w 2016 roku, wybierz postać najbardziej Cię fascynującą i zawalcz o atrakcyjne nagrody! Głosujemy lajkami do 26 marca 2017 r. (do godz. 24).

Bohaterka, której pasja uzyska najwięcej głosów, wygra weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu City Park***** w Poznaniu. Voucher (ważny do 31 grudnia 2017 roku) upoważnia do weekendowego noclegu (2 noce) w Apartamencie Deluxe. Do dyspozycji: śniadanie w formie bufetu w Restauracji CUCINA, bezprzewodowy internet w apartamencie, nieograniczony dostęp do Centrum Wellness SPArk. Dodatkowo: voucher na Balijski Rytuał Ciała dla dwóch osób.

Pozostałe Kobiety z pasją – w ramach podziękowania – otrzymają prezenty od Westwing.pl. Wśród upominkówl: lampy stołowe, komplety pojemników, komplety półmisków na przekąski oraz świeczniki-stojaki na wino. Panie dostaną jeden z wymienionych prezentów.

Głosujemy na stronie Mojemieszkanie.pl. Uwaga! Liczone (i sumowane) są głosy zarówno te oddane poprzez komputer, jak i urządzenia mobilne.

 

 

Warto wziąć udział w naszej zabawie! Trzy osoby głosujące, które najciekawiej uzasadnią swój wybór, otrzymają bony o wartości 200 zł na zakupy w salonach Black Red White.

 

 

Sprawdź: regulamin konkursu >>>

Beata Łańcuchowska, Anna Drozd: Zmiany to nasz żywioł - MM 2/16

Łączy nas przyjaźń i wspólna pasja do projektowania wnętrz – mówią zgodnie Beata i Ania z Wrocławia. – A o pomysłach na meble i dodatki potrafimy rozmawiać nawet w środku nocy!

Karolina Wanot: Ja, szwaczka - MM 3/16

Uwielbiam szyć oraz tworzyć z niczego różne dekoracje i ozdoby – mówi Karolina z Gliwic. – Zapraszam do mojego świata!

Małgorzata Banaś-Domińska: Tworzę, bo kocham - MM 4/16

Najpierw z radością urządziłam nasz dom. Potem z pasją wkroczyłam do dziecięcego świata i zaczęłam tworzyć zabawki dla najmłodszych – mówi Małgorzata Banaś-Domińska.

Anna Jasińska, Grzegorz Krawczyk: Żyjemy na skraju czasu - MM 5/16

Od 20 lat jesteśmy małżeństwem i od 20 lat łączą nas uczucie oraz liczne pasje – mówi Anna Jasińska. – W tym m.in. miłość do przyrody i sztuki – uzupełnia Grzegorz Krawczyk. – No i szycia – dodaje Ania ze śmiechem

Karina i Tomasz Witkowscy: Piszę życie marzeniami - MM 6/16

Zaczęło się niewinnie od… namalowania kafli na ścianie – mówi Karina Witkowska z Bodzanowa. – Uznaliśmy, że ręczne wyrabianie i malowanie prawdziwych kafli to świetny pomysł! I… tak zmieniliśmy życie od A do Z!

Natalia Kalicka: Jestem totalnie wiejską babą! - MM 7/16

Kocham moją wieś! Uwielbiam śpiew ptaków o poranku, widok saren i zajęcy pod oknem – mówi Natalia Kalicka z Jastrzębska. – Stąd czerpię siłę i radość do działania. Dziś zapraszam was do tego sielskiego królestwa. Oto mój świat i moje pasje…

Karolina Łubińska: Szycie to jej konik! - MM 7/16

Plan zdjęciowy w studio fotograficznym zmienił się tym razem w pracownię krawiecką. To za sprawą naszego gościa – Łasicy. W wesołym towarzystwie i otoczeniu kolorowych tkanin redakcja MM uczyła się szyć maskotki. Zobacz, co stworzyłyśmy!

Anna Nowak-Musiał: Ekstrababeczka to ja! - MM 8/16

Ania-babeczka – tak o sobie myślę i czasem mówię – śmieje się Anna Nowak-Musiał, anglistka z Ostrowca Świętokrzyskiego. – Choć wytwarzanie dekoracyjnych atrap babeczek, ciast i tortów to tylko jedna z moich licznych pasji… Zapraszam do mojego świata!

Malwina Kwiatkowska: Moja miłość shabby chic - MM 9/16

Przygodę z tą techniką postarzania mebli zaczęłam kilka lat temu – opowiada Malwina Kwiatkowska ze Złotorii. – Uwielbiam, gdy pod farbą, woskiem, papierem ściernym stary mebel szlachetnieje, nabiera lekkości. Zapraszam do mojej galerii – pokażę wam rzeczy bliskie memu sercu!

Natalia Gudzio: Umiem dostrzec potencjał - MM 10/16

Na co dzień pracuję w przedszkolu, co bardzo lubię,i uważam za nie mniej twórcze zajęcie niż rękodzieło, któremu oddaję się po godzinach – opowiada Natalia Gudzio z miejscowości Rychnowy. – Córcia Zosia podziela moje domowe zainteresowania. Właściwie można o nas powiedzieć, że jesteśmy dwoma kobietami z pasją!

Katarzyna Andrzejak: Zwyciężczyni konkursu na najpiękniej zaaranżowany balkon 2016 - MM 11/16

Katarzyna Andrzejak z Bydgoszczy wygrała czwartą edycję naszego konkursu! „Ten taras może stać się inspiracją dla wielu Czytelników, także tych mających niewielkie balkony” – orzekło jury. Gratulujemy zwyciężczyni i pozostałym laureatkom. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w zabawie!

Dorota Cichecka: Od nowa można zacząć wszystko - MM 12/16

Po czterdziestce, kiedy zostaliśmy z mężem dziadkami, rzuciliśmy dotychczasowe zajęcia i zajęliśmy się naszą pasją – tworzeniem romantycznych dekoracji do domu!

Elżbieta Chęcińska-Kupisz: Elżbieta pasjonatka rzeczy wyjątkowych - NS MM 1/16

Szyję z pasją! Z pasją także zajmuję się urządzaniem wnętrz. Dzięki mężowi spełniło się moje marzenie – od niedawna mam swoją pracownię (przerobił garaż!). Teraz hobby stało się też moją pracą, która daje mi mnóstwo satysfakcji.

Agnieszka Kaczurba: Aga odmienia los staroci - NS MM 1/16

Daję meblom i różnym starym rzeczom szansę na nowe życie. Udało mi się połączyć pasję do renowacji z zarabianiem pieniędzy. Lubię to, co robię, cieszę się każdą metamorfozą

Joanna Michalska-Brzezińska: Joanna pomysłowo przetwarza - NS MM 1/16

Bardzo lubię używać do swoich projektów rzeczy, które pozornie nie są już nikomu potrzebne. Jestem zwolenniczką recyklingu!

Sandra Kopyt: Akcja blogerek - NS MM 2/16

W podwarszawskim Cisiu zawrzało! W Śmietankowym domu Sabiny i Pawła odbyły się wyjątkowe warsztaty DIY. Ich uczestniczką była Sandra Kopyt.

Ewa Robakiewicz: Akcja blogerek - NS MM 2/16

W podwarszawskim Cisiu zawrzało! W Śmietankowym domu Sabiny i Pawła odbyły się wyjątkowe warsztaty DIY. Ich uczestniczką była Ewa Robakiewicz.

Sabina Kobus-Śmietanka: Akcja blogerek - NS MM 2/16

W podwarszawskim Cisiu zawrzało! W Śmietankowym domu Sabiny i Pawła odbyły się wyjątkowe warsztaty DIY.

Katarzyna Ogórek: Kasia ma pomysły! - NS MM 2/16

Jestem przekonana, że każdy jest w stanie wykonać coś własnoręcznie, jeżeli tylko ma dobrą instrukcję.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.