Pastelowe kolory ścian: za co kochamy pastelowe wnętrza

Czy warto mieć pastelowe kolory ścian w mieszkaniu? Pastelowe wnętrza mają ciepły i słodki nastrój. Użycie pasteli pozwala na stworzenie delikatnej aranżacji wnętrza. Czy pastelowe kolory ścian i dodatków są dobrym rozwiązaniem? Zobaczcie pastelowe wnętrza i oceńcie sami.

pastelowe kolory wnętrz
pastelowe kolory wnętrz
pastelowe kolory wnętrz
pastelowe kolory wnętrz
pastelowe kolory wnętrz

Pastelowe wnętrza są pełne wdzięku, często wynikają z romantycznych upodobań. Pastelowe kolory ścian i dodatków (odcienie: delikatny róż, błękit, kolor miętowy) są subtelne i pasują do aranżacji wnętrz w stylu vintage i w stylu angielskim. Zebraliśmy zdjęcia wnętrz w pastelowych kolorach, oceńcie, czy takie kolory ścian sprawdzą się w waszym mieszkaniu.

Pastelowe kolory ścian: wnętrza pełne wdzięku

Malowanie ścian to najprostszy i najszybszy sposób na odświeżenie wystroju wnętrza. Pastelowe wnętrza są kobiece, słodkie, subtelne. Pastelowe kolory ścian, tj. rozbielony róż, błękit, czy beż często stosowane są do dekoracji wnętrz urządzonych w stylu retro. Oglądając zdjęcia, łatwo stwierdzić że pastelowe wnętrza wyglądają lekko i nostalgicznie. Takie kolory ścian chętnie wybierane są do pokoju dla dzieci, romantycznej sypialni, czy angielskiej jadalni. Ale trzeba wyczucia i zachowania umiaru w aranżacji, by pastelowe wnętrza uchronić przed pretensjonalnością. Pastelowe kolory optycznie powiększają wnętrza - to ich główna zaleta, dlatego chętnie wybierane są do małych wnętrz.

Dlaczego kochamy pastelowe kolory

Pastelowe kolory... są słodkie i delikatne

Pastelowe kolory... nadają wnętrzom lekkości i wdzięku

Pastelowe kolory... czynią wnętrza romantycznymi

Pastelowe kolory... idealnie nadają się do pokoju dla dziewczynki

Pastelowe kolory... pasują do stylu vintage

Pastelowe kolory... powiększają optycznie małe wnętrza

Podobają się wam pastelowe kolory wnętrz?

 pastelowe kolory wnętrz

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Mariusz Bykowski, Marcin Czechowicz, Krzysztof Zasuwik, Andrzej Pisarski, Michał Przeździk, Konrad Kalbarczyk

POLECANE ARTYKUŁY