Podczas chłodnych jesiennych dni warto postawić na ciepłe kolory wnętrz. Kolor pomarańczowy skutecznie podniesie temperaturę i stworzy optymistyczną atmosferę. Aranżacje wnętrz w kolorze pomarańczowym są przytulne, pełne energii i radośnie nastrajają domowników do życia.  Ciepły kolor ścian kojarzy się ze słońcem i przywołuje wspomnienia z wakacji. Zobacz galerię zdjęć: pomarańczowe wnętrza inspiracje.

Wnętrza inspiracje: kolor pomarańczowy

Pomarańczowy to niezwykle optymistyczny kolor, który tętni energią i radością. Należy do grupy barw ciepłych, pobudzających do działania. Aranżacje wnętrz, w których go zastosowano są przytulne i energetyczne. Pomarańczowy kolor wnętrz wymaga od domowników odwagi, jednak dobrze przemyślana aranżacja sprawi, że dom rozbłyśnie ciepłem i optymizmem. Pomarańczowy dobrze czuje się w towarzystwie niebieskiego, czystej bieli i zieleni. Błękit nieba to barwa uspokajająca, kontrastuje z pobudzającymi oranżami i ochrami, tworząc ciekawe połączenie. W zestawieniu z bielą pomarańczowy zyskuje czystości i wydaje się jeszcze cieplejszy. Biel łagodzi intensywne oranże, dzięki niej nabierają pastelowych odcieni. Ciepły pomarańcz świetnie łączy się z chłodnymi zieleniami, tworząc radosny i energetyczny duet.

Wnętrza inspiracje: pomarańczowy na jesienne chłody

Kolor pomarańczowy we wnętrzach sprawdza się szczególnie, gdy za oknem jest szaro i zimno. Aranżacje wnętrz z oranżami pobudzą do działania i dodadzą energii, tak potrzebnej podczas jesiennej chandry. Pomarańcz nie tylko podniesie temperaturę wnętrza, ale także optymistycznie i radośnie nastroi wszystkich domowników. Wnętrza inspiracje: zobacz nasze propozycje energetycznych aranżacji.