Wybór odpowiedniego koloru ścian w mieszkaniu to niełatwa sztuka. Szeroka paleta barw daje ogromne możliwości aranżacyjne. Jednak wnętrze wnętrzu nierówne i nie każda barwa idealnie zaprezentuje się w każdej przestrzeni. Teraz możemy to zweryfikować w niezwykle prosty sposób... Nie za pomocą wzorników kolorów czy malowania fragmentów ścian, a za pomocą aplikacji Wizualizer 2.0 Dekoral.

Kolory ścian: jak wybrać optymalny kolor we wnętrzu?

Aplikacja Wizualizer 2.0 Dekoral pomoże nam dobrać najlepszy kolor do naszych wnętrz. Praca z narzędziem rozpoczyna się w momencie zapoznania się z całą paletą kolorów oferowanych przez Dekoral i Dekoral Fasgion. Wizualizer jest dostępny pod adresem: http://www.dekoral.pl/wizualizer/. Każdy internauta, po zarejestrowaniu się w systemie, może wgrać zdjęcie wnętrza, które chciałby poddać kolorystycznej metamorfozie. Aplikacja umożliwia nam zmianę kolorów na wskazanych obszarach, dzięki czemu najbliższe otoczenie wybranych fragmentów nie zostanie przekładane. Przykład? Jeśli na ścianie wisi obraz, pozostanie on niezmieniony, a jednocześnie stworzy wrażenie faktycznej zmiany koloru pomieszczenia. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że aplikacja wiernie oddaje grę świateł i cieni, zgodnie z układem na pierwotnym zdjęciu.

Wizualizer 2.0 Dekoral: sprawdź to!

Co zyskujemy dzięki skorzystaniu z aplikacji Wizualizer 2.0 Dekoral? Przede wszystkim możemy z łatwością określić jaki kolor palety Dekoral jest najbliższy kolorowi odnalezionemu na aranżacji wnętrza ze zdjęcia, które nas zainspirowało. Dodatkową funkcją jest także możliwość zapisywania i dzielenie się ze znajomymi zarówno najciekawszymi kombinacjami kolorystycznymi we wnętrzu, jak również konkretnymi odcieniami farb.

Pałac Kultury w 5 kolorach: wielkie „przemalowywanie"

Z myślą o aplikacji, Dekoral przygotował niestandardową akcję promocyjną, podczas której „przemalowany" zostanie Pałac Kultury. Dzięki specjalnie przygotowanej instalacji, obiekt zaprezentuje się nam w 5 kolorach z palety Dekoral! W instalacji prezentowane będą także informacje odnośnie wybranych kolorów nawiązujące do ogólnopolskiej akcji badawczej Kolorowa Polska zrealizowanej przez Dekoral Fashion. Akcja odbędzie się w dniach 30 i 31 sierpnia 2014 roku.