Białe ściany, jasna podłoga i białe meble - to niezwykle prosty pomysł na stylowe urządzenie wnętrza domu. Jak urządzić dom, aby był stylowy i ponadczasowy? Koniecznie w bieli. Biały kolor we wnętrzach łagodzi napięcie i odpręża. Biały kolor powiększa optycznie małe przestrzenie i swobodnie można go stosować także w dużych wnętrzach. Białe wnętrza podbijają nasze domy, podobają się osobom, które lubią styl skandynawski.

Jak urządzić dom w bieli?

Biały kolor w domu może mieć różne odcienie – biel może być lekko szara lub beżowa. Odcień bieli zależy także oświetlenia danego pomieszczenia. Biały kolor we wnętrzach stanowi też naturalne tło dla innych braw i dobrze komponuje się ze wszystkimi kolorami.

Białe wnętrza: niekoniecznie jak laboratorium

Jak urządzić dom w bieli, aby nie był zbyt nudny i monotonny? W białych wnętrzach warto pomyśleć o zastosowaniu różnych faktur i wzorów (oczywiście w bieli). Zróżnicowana faktura ścian ożywi nieco białe wnętrze. Białe wnętrza ładnie będą się komponować z kolorowymi dodatkami – warto wtedy jednak zdecydować się na jeden kolor dodatków, aby w mieszkaniu nie zapanował kolorystyczny chaos.