Beżowy i brązowy to kolory w pokoju, które lubimy. Są to bezpieczne, ciepłe i przytulne kolory ścian. Beżowe i brązowe kolory w pokoju kojarzą się z tradycją i ciepłem. Te kolory wnętrz pasują do każdego wnętrza, bez względu na wielkość i styl.

Beżowy i brązowy: kolory w pokoju

Beżowy i brązowy zastosowane jako kolory w pokoju nie mają wyrazistego charakteru. Dlatego decydując się na takie kolory wnętrz, warto zestawiać różne materiały oraz faktury (lny i surowe drewno dadzą efekt etno w aranżacji pokoju, połyskliwe tkaniny i lakierowane meble stworzą klimat luksusowego hotelu). Wtedy na pewno takie kolory w pokoju nie będą nudne!

Przytulne kolory ścian

Decydując się na spokojne i przytulne kolory w pokoju warto je zestawiać z barwami rozświetlającymi i ożywiajacymi w aranżacji pokoju. Wybierajmy czyste odcienie. Dobrym towarzystwem dla tych przytulnych kolorów scian są kolory wanilii, błękitu letniego nieba, arbuzowy róż. Elegancji aranżacji pokoju doda gorzka czekolada i złoto. Ostrożnie z „przybrudzonymi” kolorami wnętrz – nie wygladają schludnie, zwłaszcza gdy są dominujacym kolorem w pokoju. Choć jest wyjście z tej sytuacji: brązowe kolory ścian w pokoju można „oczyścić”, zestawiając je ze śnieżnobiałymi dodatkami wnętrzarskimi.