Kolor Tiffany Blue słusznie kojarzy się z najsłynniejszą firmą jubilerską Tiffany. Jest on zarejestrowaną przez markę barwą, która stała się bardzo modna w dekoracjach ślubnych i weselach.

Romantyczne dekoracje ślubne

Tiffany Blue jest kolorem dość trudnym do identyfikacji, można go określić jako pastelowy błękit, rozbielony kolor szmaragdu czy turkusu. Wszyscy jednak wiedzą, jak on wygląda i bez trudu potrafią go zidentyfikować.

Dekoracje ślubne w kolorze Tiffany Blue są modną i ładną ozdobą ślubu i weselnego przyjęcia. Tiffany Blue połączony z bielą daje wrażenie romantyczności, delikatności ale też wyjątkowości i podniosłości – a o to głównie w uroczystości ślubnej chodzi.

Dekoracje ślubne: śnieżna biel i Tiffany Blue

Sprawdzonym połączeniem jest mieszanie dekoracji ślubnych w kolorze białym i Tiffany Blue. Ciekawie będzie wyglądał stół, na którym położymy biały obrus, a serwety i kokardy z boku będą w tym wyjątkowym odcieniu niebieskiego. Również ciastka i ciasta można udekorować takim połączeniem kolorystycznym. Jeśli w dekoracjach ślubnych zachowamy dyscyplinę kolorystyczną i zdecydujemy się tylko na te dwie barwy – całość da niezapomniane wrażenie i będzie pięknie wyglądać na zdjęciach. Dopełnieniem może być bukiet ślubny z róż w kolorach białym i... Tiffany Blue!

Pomysły na piękne dekoracje ślubne w kolorze Fittany Blue zobacz w naszej galerii!