Czy kartki na Walentynki muszą być sztampowe i nudne? Obawiając się otrzymania kolejnej pękatej bombonierki (i związanych z tym „konsekwencji” do spalenia na siłowni) postanowiliśmy zaproponować na naszych łamach alternatywne podejście do walentynkowego prezentu.

Zamiast kartki na Walentynki: tyle miłości ile się zmieści...

... na ścianie. Współczesne możliwości fototapet są niezwykle szerokie. Ich aplikacja stała się szybka, prosta i nie brudząca. Mnogość wzorów i ich jakość rozbudza wyobraźnię i „manię mienia”. Dlaczego by nie przełożyć tych zalet na sezonowe okazje? Romantyczna fototapeta, nawet niewielkich rozmiarów, może być bardzo oryginalnym miłosnym wyznaniem. W zależności od upodobań domowników wzór może być dyskretny lub wielkoformatowy. Może ograniczać się do pokoi sypialnianych, lub wedrzeć się z impetem do przedpokoju i jadalni. Jedno jest pewne – niebanalny prezent zamiast kartki na Walentyki murowany!

Zamiast kartki na Walentynki: zrób to sam!

Dla bardziej kreatywnych propozycją alternatywną do kartki na Walentynki może być własnoręczne zrobienie romantycznego zagłówka z poduszek. Jeśli jednak zdecydujemy się na bardziej konwencjonalny prezent, możemy w sposób bardzo miły dla obdarowywanego, samodzielnie zapakować niespodziankę w unikalne pudełko w kształcie serca. Zawsze przemiłym walentynkowym akcentem będzie własnoręcznie przygotowana uroczysta kolacja. Nie bójmy się eksperymentów - praktyczny poradnik jak sobie poradzić z przygotowaniami walentynkowej dekoracji stołu znajdziedzie równiez w naszym serwisie.

 

Zamiast kartki na Walentynki: kup to sam.

Ciekawą alternatywą dla kartki na Walentynki będzie również prezent lustrzany, zgodny z najnowszymi trendami mozaikowo przycinanych lustrzanych tafli. A jeśli nadal nie mamy pomysłu na oryginalną i wyjątkową alternatywę do kartki na Walentynki - sprawdźmy przegląd sklepów i ofert na prezenty walentynkowe. I inspirujmy się czym prędzej!