Romantyczne tapety walentynkowe zamiast kartek: pomysł na prezent i dekorację domu

Czy gdy zbliżają się walentynki, macie problem z tym, jaki wybrać prezent dla swojej połówki? Polecamy coś niestandardowego: romantyczne tapety walentynkowe na ścianę. Najlepiej sprawdzają się fototapety z wielkoformatowymi motywami dekoracyjnymi. Gdy święto zakochanych minie, można je sprytnie i łatwo odkleić. Poznajcie galerię pomysłów na walentynkowe fototapety.

Zamiast kartki na Walentynki
Zamiast kartki na Walentynki
Zamiast kartki na Walentynki
Zamiast kartki na Walentynki
Zamiast kartki na Walentynki

Czy kartki na walentynki muszą być sztampowe? W obawie przed otrzymaniem kolejnej pękatej bombonierki (i związanych z tym „konsekwencji” do spalenia na siłowni), postanowiliśmy zaproponować alternatywne podejście do walentynkowego prezentu: tapety romantyczne na ścianę.

Zamiast kartki na walentynki: tapety walentynkowe na ścianie

Możliwości fototapet są ogromne! Ich aplikacja na ścianie jest szybka, prosta i nie trzeba się przy tym pobrudzić klejem. Mnogość wzorów i ich wysoka jakość rozbudza wyobraźnię i tworzy przyjemny nastrój. Dlaczego by nie przełożyć tych zalet na sezonowe okazje? Romantyczna fototapeta, nawet niewielkich rozmiarów, może być bardzo oryginalnym miłosnym wyznaniem. W zależności od upodobań domowników wzór może być dyskretny lub wielkoformatowy. Może ograniczać się do ściany w sypialni albo pojawić się w większej ilości – także w przedpokoju i jadalni.

Nie tylko tapety walentynkowe – co do nich dodać w wystroju?

Dla osób bardziej kreatywnych świetną propozycję stanowią romantyczne zagłówki z poduszek. Jeśli jednak zdecydujemy się na bardziej konwencjonalny prezent, możemy samodzielnie zapakować niespodziankę w pudełko w kształcie serca w wersji zrób to sam. Zawsze przemiłym walentynkowym akcentem będzie autorska, uroczysta kolacja.

..  Kolacja na walentynki: co przygotować? PRZEPISY >>>

..  Walentynkowe dekoracje ścienne – dla romantycznych dusz >>>

Styl romantyczny we wnętrzach: GALERIE ZDJĘĆ

Walentynki stanowią świetną okazję, by uwolnić z serca pokłady romantyzmu. Ale różne wcielenia przytulnej, romantycznej konwencji aranżowania wnętrz równie dobrze sprawdzają się na co dzień. Dowody? W galeriach zdjęć!

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: materiały prasowe Big-Trix.pl

POLECANE ARTYKUŁY