Wnętrza mieszkań: co może farba tablicowa

Wnętrza mieszkań a kolory ścian. Zobaczcie pomysły na wnętrza mieszkań, w których wykorzystano do dekoracji ścian farbę tablicową. Farba tablicowa ozdobiła wnętrza kuchni, salonu, pokoju dzieci. Czarny kolor sprawił, że wnętrza mieszkań stały się intrygujące.

wnętrza mieszkań zdjęcia
wnętrza mieszkań zdjęcia
wnętrza mieszkań inspiracje
wnętrza mieszkań zdjęcia
wnętrza mieszkań tablicowa farba

Wnętrza mieszkań z dekoracyjnymi ścianami są pomysłowe i zabawne. Prezentujemy wnętrza mieszkań, które są inspiracją jak wykorzystać farby tablicowe w aranżacji. Takie dekoracje ścian sprawiają, że wnętrza mieszkań nabierają klimatu i charakteru. Błędnie wiele osób twierdzi, że farba tablicowa sprawdzi się tylko w pokoju dzieci. Prezentujemy wnętrza mieszkań, w których czarną farbą tablicową pomalowano ściany kuchni, jadalni, salonu. Farba tablicowa nadaje się też do dekoracji dodatków, można nią namalować np. ozdobne etykiety na słoikach. W aranżacjach wnętrz wykorzystano farbę tablicową Chalkboard Paint 307 marki Benjamin Moore.

Wnętrza mieszkań: inspiracje kuchenne z farbą tablicową

Idealne wnętrza mieszkań na kreatywne wykorzystanie farby tablicowej to kuchnie. Ciekawym pomysłem jest pomalowanie na czarno jednej ściany w kuchni lub jej fragmentu. Będzie ona pełnić rolę tablicy informacyjnej służącej do zapisywania bieżących spraw do załatwienia, ważnych rodzinnych dat, listy zakupów itp. Tablicówką możemy również pomalować przestrzeń pomiędzy górną, a dolną zabudowa kuchenną. Wówczas będzie to oryginalny notatnik na najnowsze przepisy kulinarne. Przy wykorzystaniu farby tablicowej można również ozdobić doniczki, w których hodujemy świeże zioła, a następnie odpowiednio podpisać je kredą. Jeżeli zależy nam na porządku w spiżarni farba tablicowa pozwoli na wykonanie estetycznych etykiet na słoikach i wekach. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość błyskawicznej zmiany ich zawartości bez konieczności przygotowywania nowych etykiet.

Wnętrza mieszkań: farba tablicowa w salonie? Dlaczego nie!

Farbę tablicową z powodzeniem wykorzystamy również w salonie lub gabinecie. Fragment ściany pomalowany Chalkboard Paint 307 i oprawiony w zdobioną ramę, będzie stanowił ciekawy element dekoracyjny o walorach funkcjonalnych. Innym pomysłowym rozwiązaniem jest stworzenie na ścianie fantazyjnych wzorów, które swobodnie możemy zdobić przy okazji różnokolorowych kred. Pozwala to na częste i szybkie zmiany aranżacji wnętrza. Taki pomysł na farbę tablicową dobrze sprawdzi się we wnętrzach mieszkań w klimacie loftowym, industrialnym.

czarna farba tablicowa w kuchni zdjęcia
camera

Farba tablicowa: czarne ściany w kuchni - 18 zdjęć

LISTA ZAKUPÓW

wnętrza mieszkań zdjęcia

wnętrza mieszkań zdjęcia

Wnętrza mieszkań: farba tablicowa i pokoje dla dzieci

Farba tablicowa bez wątpienia zasłużyła na tytuł ulubionej farby w pokoju dziecięcym. Dzięki niej maluchy mogą realizować swoje artystyczne malowidła na ścianie bez ryzyka reprymendy ze strony rodziców. Wystarczy wilgotna szmatka, aby wprowadzić poprawki lub rozpocząć pracę nad nowym dziełem. Za pomocą farby tablicowej można również wykończyć blat stolika dziecięcego. Wtedy przeobrazi się on w profesjonalne stanowisko prac rysunkowych. W pokoju młodzieżowym tablica na ścianie namalowana farbą np. Chalkboard Paint 307 marki Benjamin Moore spełnia funkcję praktycznego organizera. Na ścianie można zapisać plan zajęć, informację o urodzinach przyjaciela czy datę koncertu ulubionego zespołu. W każdym z powyższych nie będziemy musieli martwić się o wygląd pokoju dziecięcego, a konkretnie pozostałych ścian i mebli.

Farba tablicowa

Farba tablicowa Chalkboard Paint 307 marki Benjamin Moore to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o półmatowym wykończeniu. Służy do malowania na ścianach tablic, po których można pisać i rysować kredą. Farba jest łatwa i bezpieczna w użytkowaniu. Nie kapie podczas malowania, szybko schnie i ma dobre właściwości kryjące. Powstała w wyniku malowania tablica jest odporna na oddziaływanie kredy i wielokrotne zmywanie przy użyciu wody. Warstwa malarska nie traci koloru i nie wybłyszcza się. Produkt marki Benjamin Moore nie wydziela drażniącego zapachu i co istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa, spełnia wymogi w zakresie zawartości LZO (Lotnych Związków Organicznych).

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe Benjamin Moore, Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY