Naklejki na ścianę i fototapety. Wybieramy dekoracje na ścianę

Naklejki na ścianę i fototapety to idealny pomysł na dekoracje ścienne do twojego mieszkania. Możesz je nakleić na ścianę, drzwi, mebel albo gdziekolwiek zechcesz. Niewielkim kosztem i nakładem sił nadasz mieszkaniu nowy, oryginalny charakter - naklejki ścienne i fototapety mają same plusy. Dekoracje ścienne - zdjęcia.

Naklejki na ścianę i fototapety. Aranżacja wnętrza
Naklejki na ścianę i fototapety. Aranżacja wnętrza
Naklejki na ścianę i fototapety. Aranżacja wnętrza
Naklejki na ścianę i fototapety. Aranżacja wnętrza

Dekoracje ścienne do twojego mieszkania

Dekoracje ścienne to idealny pomysł na stworzenie w mieszkaniu niepowtarzalnego klimatu. Naklejki na ścianę lub sprzęty są bardzo efektowne, modne i zabawne. Pamiętajmy jednak, że dekoracje ścienne takie jak naklejki ścienne czy fototapety potrafią być bardzo charakterystyczne, więc należy zwrócić uwagę na to, aby wzór i kolor nie "kłóciły się" z aranżacją wnętrza. Zacznij naklejać dekoracje ścienne na ścianę i sprzęty w twoim mieszkaniu!

Modne naklejki

Struś, Eksim

Modne naklejki

Drzewo zasadź w sypialni, niech szumem kołysze cię do snu, 300 zł, Artofwall

Zabawne naklejki na ścianę

Dekoracje ścienne udające rzeczywiste przedmioty polecamy przede wszystkim posiadaczom bogatej wyobraźni i nowoczesnych, wyrafinowanych wnętrz. Takie naklejki na ścianę pozwalają zaoszczędzić nie tylko miejsce przy aranżacji wnętrza, ale też... pieniądze. To nic, że nie schowamy niczego do szuflady ani nie przejrzymy się w lustrze - tu chodzi o styl dekoracji ściennych, a nie o funkcjonalność. Dekoracje ścienne:  naklejki na ścianę - zdjęcia.

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5115

Cały komplet, czyli regał Long 1 - półki, rzeczy, a nawet kot w zestawie, 299 zł, Decardi

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5115

Meblowanie na ścianie oto idealne rozwiązanie do małych przedpokoi, ok. 320 zł, JVD

Naklejki ścienne z motywem natury

Naklejki na ścianę maja rozmaite wzory. Te inspirowane naturą przypadną do gustu nie tylko miłośnikom zwierząt, ale i... alergikom. Dekoracje ścienne takie jak naklejki ścienne lub fototapeta z motywami flory sprawią, że aranżacja wnętrza nabierze przytulnego charakteru. Z kolei dekoracje ścienne z motywami fauny będą namacalnym dowodem naszej fantazji oraz dystansu do rzeczywistości. Takie naklejki ścienne pasują do pomieszczeń bardziej w stylu tradycyjnym niż nowoczesnym oraz do pokoi dziecięcych.

Można wybrać naklejki ścienne gotowe lub użyć własnego zdjęcia i stworzyć z niego fototapetę.

Ocena: 0
Tekst: Magdalena Czerwińska-Strzelczyk Zdjęcia: Sebastian Oleksik, Materiały prasowe firm

POLECANE ARTYKUŁY