Dekoracyjne ściany: stiuki zamiast tradycyjnej farby

 dekoracje ścian stiuk

Stiuki to efektowny sposób na dekoracje ścian w aranżacji wnętrz.

Chcesz mieć dekoracyjne ściany? Użyj stiuki zamiast tradycyjnej farby. Dekoracyjny stiuk zastąpi wzorzystą tapetę i ożywi aranżacje wnętrz.

Nie podoba Ci się monotonia gładkich ścian? Wybierz dekoracyjne stiuki. Aranżacje wnętrz nabiorą blasku. Stiuk należy do jednej z najstarszych technik zdobienia ścian, a dekoracyjne ściany potrafią szybką odmienić wystrój wnętrz. Wiosna to dobry czas na zmianę. Kiedy po zimie wszystko budzi się do życia, mamy ochotę na coś nowego i wyjątkowego również we wnętrzach. Kolekcja Magnat Style wzbogaciła się o kolejny System Dekoracyjny - Stiuk Perłowy. Takie dekoracje ścian spodobają się osobom ceniącym piękno, elegancję i nowoczesność w aranżacji wnętrz.

Dekoracje ścian: stiuk perłowy

Stiuk Perłowy Magnat Style to cienkowarstwowa masa akrylowa z dodatkiem perłowych wypełniaczy, przeznaczona do dekoracji ścian wewnętrznych. Umożliwia tworzenie oryginalnych aranżacji, dodających wnętrzu indywidualnego charakteru. Powłoki o szlachetnym, perłowym połysku nadają dekorowanym ścianom niepowtarzalny styl. W zależności od kąta padania światła dekoracyjna ściana mieni się refleksami i tworzącymi oryginalne efekty plastyczne. A wszystko w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz.

 dekoracje ścian stiuk

Do dekoracji ścian zastosowano Stiuk Perłowy Magnat Style.

Kolory ścian: stiuk perłowy

Stiuk Perłowy Magnat Style występuje w 16 wersjach kolorystycznych. Dzięki temu łatwo doapsujemy dekoracje ścian do stylu wnętrza. Stiuk to połączenie estetyki z nowoczesnym designem. Wnosi do aranżacji wnętrza równowagę i komfort. Pozwala stworzyć własny, niepowtarzalny świat i poczuć się w nim naprawdę wyjątkowo…

Ocena: 0
Tekst: materiały prasowe Magnat

POLECANE ARTYKUŁY