Dekoracja ścian: pomysłowa aranżacja wnętrza

Aranżacja wnętrza to nie tylko dobranie odpowiednich mebli i dodatków. Równie istotna jest dekoracja ścian. Zobacz modne ściany dekoracyjne.

Dekoracje ścian - pomysły na modne ściany
Dekoracje ścian - pomysły na modne ściany
Dekoracje ścian - pomysły na modne ściany
Dekoracje ścian - pomysły na modne ściany

Aranżacja wnętrza może być wykoanan na wiele sposobów. Odpowiednie dobranie mebli, podział wnętrza, czy nietypowa podłoga to tylko kilka sposobów na stylizację wnętrz. Dekoracyjne ściany równie łatwo i zaskakująco potrafią nadać wnętrzu charakter. Niektóre z dostępnych rozwiązań są na tyle efektowne, że to właśnie do nich dobiera się pozostałe dodatki. Zobacz pomysły na dekoracje ścian wykorzystane w jednym dwupokojowym mieszkaniu.

Dekoracyjne ściany w mały mieszkaniu

Salon w małym mieszkaniu to zazwyczaj miejsce, gdzie centralnym punktem jest telewizor. Ale nie w tym dwupokojowym mieszkaniu. Jego właściciel zrezygnował z posiadania odbiornika na rzecz dekoracyjnej ściany - którą zdobi piękna fototapeta ze zdjęciem Manhattanu. Taka aranżacja wnętrza i dekoracja ścian sprawia, że pozostałe meble są tylko dodatkiem, a klimat w salonie sprzyja prawdziwemu relaksowi przy muzyce i dobrej książce.

Dekoracja ścian: cegły

Cegły to niezwykle popularna, niesamowicie oryginalna i tania dekoracja ścian. To tylko niektóre zalety aranżacji ścian z cegieł. Wystarczy jedynie odsłonić fragment ceglanej dekoracyjnej ściany bądź położyć  np. klinkier. Dzięki temu prostemu zabiegowi możemy zaaranżować wnętrze w stylu skandynawskim, industrialnym bądź rustykalnym.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk

POLECANE ARTYKUŁY