Urządzamy » Galerie » kompozycje

kompozycje

a composer box de 1.jpg
Rośliny przez nas produkowane są w 100% naturalne. Poza brakiem zapachu nie róźnią się niczym od egzemplarzy 'żywych' - kształt, wrażenie w dotyku, elastyczność łodyg i liści są takie, jakimi stworzyła je natura, natomiast po utrwaleniu przez człowieka nie wymagają podlewania, ani innej pielęgnacji, Stanowią idealną ozdobą każdego wnętrza, nawet zbyt ciemnego na naturalną roślinność. Produkujemy zarówno kwiaty cięte, doniczkowe (w tym kilkumetrowe palmy), jak i kompozycje stojące (na stoły czy stoiska targowe) oraz ścienne (w formie obrazu, zegara, czy nawet żywej ściany). Proces produkcji jest całkowicie ekologiczny. Polega na wymianie naturalnych soków roślinnych na substancję konserwującą będącą pochodną gliceryny. Zaklinamy w wieczność tylko najładniejsze egzemplarze - po dokładnej selekcji dokonanej przez naszych specjalistów. Dzięki zastosowanej technologii rośliny w warunkach wewnętrznych o wilgotności poniżej 70% zachowują swoją żywotność i naturalność przez 7 lat. Nie wymagają sztucznego doświetlania, ani specjalnych temperatur, a jedyna praca przy ich utrzymaniu ogranicza się do sporadycznego odświeżania strumieniem powietrza. W naszej ofercie znajduje się szereg roślin doniczkowych, drzew, kompozycji jeżeli Państwa zainteresuje szersza współpraca zapraszamy do kontaktu: waldemar@flowerbox-poland.pl
Zobacz wszystkie galerie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 13594 osoby
 • zobacz wszystkie wpisy
 • załóż bloga
 • Pomysł na nowoczesną łazienkę z umywalką podwójną

  Umywalka podwójna zrealizowana na wymiar przez manufakturę Luxum, z szufladami obłożonymi naturalnym fornirem. Taką umywalkę łatwo jest dostosować do wnęk i na potrzeby konkretnego miejsca.

 • Umywalka, ceramika, wanna

  Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł na wyposażenie łazienki w tak modny sposób jakim jest beton architektoniczny przy nowych trendach ma to innowacyjne zastosowanie.

 • Mój pomysl na toaletkę

  Nowoczesna toaletka MAKEUP do mieszkania w stylu LOFT. Jako blat zostało wykorzystanie szkło. Toaletka z betonu architektonicznego, całość stanowi napis MakeUp. Zdjęcie wykonane w dopiero urządzanym mieszkaniu.