Urządzamy » Galerie » Moja mała kuchnia mam nadzieję, że funkcjonalna

Moja mała kuchnia mam nadzieję, że funkcjonalna

2392
aneks kuchenny

bardzo ładna proszę o szczeguły na mail:ja14241@o2.pl

oceń:

lubię

1%

nie lubię

99%

Ładna, stonowana kolorystyka. Wygląda sterylnie i owszem funkcjonalnie :) Na pewno przyda się wysuwane cargo i narożna szafka z koszykiem. Takie rozwiązania są bardzo wygodne.

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Bardzo fajna kuchnia - właśnie coś takiego chodzi mi po głowie :) - bardzo podoba mi się sufit z halogenami, szafki bardzo funkcjonalne można się dowiedzieć jaka to firma wykonała kuchnię ?

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

gratuluję pomysłu na taką kuchnie.Bardzo mi się podoba.Jest mała,a zarazem tak pojemna.Bardzo fajnie jest rozwiązany problem z wykorzystaniem rogu w kuchni,który się okazał najbardziej pojemnym miejscem. Bardzo chętnie wykorzystam ten pomysł w mojej kuchni.ciekawa jestem tylko jaki byłby koszt takiej kuchni???

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

ładna i "pojemna", elegancka,idealna do małej blokowej kuchni.

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Bardzo ładna kuchnia!!!Też chcem cos w tym stylu urządzić u siebie w kolorze wenge.

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Zobacz wszystkie galerie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 13151 osób
 • zobacz wszystkie wpisy
 • załóż bloga
 • Umywalka, ceramika, wanna

  Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł na wyposażenie łazienki w tak modny sposób jakim jest beton architektoniczny przy nowych trendach ma to innowacyjne zastosowanie.

 • Mój pomysl na toaletkę

  Nowoczesna toaletka MAKEUP do mieszkania w stylu LOFT. Jako blat zostało wykorzystanie szkło. Toaletka z betonu architektonicznego, całość stanowi napis MakeUp. Zdjęcie wykonane w dopiero urządzanym mieszkaniu.

 • Pomysł na nową lodówkę :)

  Naklejka samoprzylepna jest produkowana z folii samoprzylepnej, która jest popularnym materiałem odpornym na wodę. Dobrze aplikuje się ją na gładkie powierzchnie metodą na mokro i na sucho; świetnie oddaje kolory obrazu. Folia oferowana jest w wersji matowej...