Urządzamy » Galerie » Przedpokój i klatka schodowa

Przedpokój i klatka schodowa

3385
Przedpokój,,,

Co to za styl? Bardzo interesujący. Szwedzka tandeta w połączeniu z polskim bezguściem? Ideą konkursu jest pokazywanie PIĘKNYCH wnętrz, a nie dokumentujących remonty.

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

A może tak, bardziej konstruktywną krytykę napiszesz...

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

mnie sie podoba efekt końcowy, może jest dość skromnie, ale plus za praktyczne schowki w ścianach, które na przedpokoju bardzo się przydają

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

zastanawiam się, czy zabudowa miała jakiś dodatkowy cel oprócz zwężenia przedpokoju ?? Kolor mdły ale pomysł z półką super :)

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Przedpokój "porządnie" wygląda .Czysto owszem ale nie padam z zachwytu.Nie wiem czy półka i trzy kartonki na niej zwiększają możliwości magazynowania .Dwa portrety fotograficzne i też równo i lampa,która w tym pomieszczeniu mogłaby być inna -może bardziej płaska .Trochę tu pusto i zimnawo.

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Witam. Dziękuje za wszystkie komentarze :) W woli wyjaśnienia odnośnie zabudowy - kiedyś to była bezużyteczna przestrzeń a teraz mam 6 szafek na buty i 2 duże pawlacze zasłonięte ozdobnymi kartonami (za tymi kartonami jest spora przestrzeń umożliwiająca przechowanie rzeczy)

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Zobacz wszystkie galerie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 13608 osób
 • zobacz wszystkie wpisy
 • załóż bloga
 • Świetna, tania doniczka!

  Postanowiłam wykorzystać plastikowy pojemnik po kapsułkach piorących -tak teraz popularnych w każdym domu...Tworząc swój balkonik potrzebne były mi małe wąskie doniczki(ponieważ balkonik jest mały i wąski).Wpadłam na pomysł,aby wykorzystać plastikowe...

 • Pomysł na nowoczesną łazienkę z umywalką podwójną

  Umywalka podwójna zrealizowana na wymiar przez manufakturę Luxum, z szufladami obłożonymi naturalnym fornirem. Taką umywalkę łatwo jest dostosować do wnęk i na potrzeby konkretnego miejsca.

 • Umywalka, ceramika, wanna

  Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł na wyposażenie łazienki w tak modny sposób jakim jest beton architektoniczny przy nowych trendach ma to innowacyjne zastosowanie.