Urządzamy » Galerie » Przedpokój i klatka schodowa

Przedpokój i klatka schodowa

3385
Przedpokój,,,

Co to za styl? Bardzo interesujący. Szwedzka tandeta w połączeniu z polskim bezguściem? Ideą konkursu jest pokazywanie PIĘKNYCH wnętrz, a nie dokumentujących remonty.

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

A może tak, bardziej konstruktywną krytykę napiszesz...

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

mnie sie podoba efekt końcowy, może jest dość skromnie, ale plus za praktyczne schowki w ścianach, które na przedpokoju bardzo się przydają

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

zastanawiam się, czy zabudowa miała jakiś dodatkowy cel oprócz zwężenia przedpokoju ?? Kolor mdły ale pomysł z półką super :)

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Przedpokój "porządnie" wygląda .Czysto owszem ale nie padam z zachwytu.Nie wiem czy półka i trzy kartonki na niej zwiększają możliwości magazynowania .Dwa portrety fotograficzne i też równo i lampa,która w tym pomieszczeniu mogłaby być inna -może bardziej płaska .Trochę tu pusto i zimnawo.

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Witam. Dziękuje za wszystkie komentarze :) W woli wyjaśnienia odnośnie zabudowy - kiedyś to była bezużyteczna przestrzeń a teraz mam 6 szafek na buty i 2 duże pawlacze zasłonięte ozdobnymi kartonami (za tymi kartonami jest spora przestrzeń umożliwiająca przechowanie rzeczy)

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Zobacz wszystkie galerie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 13147 osób
 • zobacz wszystkie wpisy
 • załóż bloga
 • Umywalka, ceramika, wanna

  Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł na wyposażenie łazienki w tak modny sposób jakim jest beton architektoniczny przy nowych trendach ma to innowacyjne zastosowanie.

 • Mój pomysl na toaletkę

  Nowoczesna toaletka MAKEUP do mieszkania w stylu LOFT. Jako blat zostało wykorzystanie szkło. Toaletka z betonu architektonicznego, całość stanowi napis MakeUp. Zdjęcie wykonane w dopiero urządzanym mieszkaniu.

 • Pomysł na nową lodówkę :)

  Naklejka samoprzylepna jest produkowana z folii samoprzylepnej, która jest popularnym materiałem odpornym na wodę. Dobrze aplikuje się ją na gładkie powierzchnie metodą na mokro i na sucho; świetnie oddaje kolory obrazu. Folia oferowana jest w wersji matowej...