Fora › » Urządzamy salon » Salon z aneksem (3 wpisy)
1 miesiąc, 1 tydzień temu przez HSDArrow Połączenie salonu z aneksem kuchennym, jak wiele innych rozwiązań, ma swoje wady i zalety. Rzeczywiście, część osób nie lubi być na celowniku gości, gdy przygotowuje poczęstunek, z drugiej strony przez cały czas można pozostawać w kontakcie z gośćmi i rozmawiać z nimi w tym czasie. Otwarta kuchnia wymaga też większego utrzymywania porządku, ale jest zwykle jaśniejsza. Zasadniczą zaletą połączenia salonu z aneksem kuchennym jest oszczędność miejsca, ale niemałą wadą – przenikanie zapachów i wilgoci. Aby znaleźć kompromis, warto przemyśleć sposoby na odgrodzenie tych pomieszczeń inaczej niż za pomocą ścianki działowej. Na naszym blogu znajdziesz kilka pomysłów, jak tego dokonać: https://hsd-arrow.pl/s,53,jak-naturalnie-odgrodzic-salon-od-otwartej-kuchni.html.
1 miesiąc, 1 tydzień temu przez rozalia Mozesz sobie ściankę działową postawić, tylko przeważnie musisz się liczyc z tym że wtedy kuchnia będzie ciemna. Albo jak szukasz ofert to zaznaczaj 3 pokoje i wtedy będą 2 + salon z kuchnią i nie będziesz sie denerwować ;P Ja akurat mieszkam w domu ale też mam to połączone i nie przeszkadza mi.
1 miesiąc, 1 tydzień temu przez izzy Cześć, intensywnie szukamy mieszkania i wciąż natrafiamy na ten sam problem: jak jest fajny metraż, akceptowalna cena i lokalizacja, to zawsze jest salon z aneksem, a nam zależy żeby jak jest napisane w ofercie 2 pokoje to były 2 pokoje a nie 1,5… denerwuje mnie to. Denerwuje mnie też jak mi bedą goście patrzyc na ręce jak będę coś w kuchni robić jak przyjdą, wogóle mi sie nie podoba to rozwiązanie :/ Jakie wy macie odczucia w kwestii tego łączenia salonu z kuchnią? Skoro jest mnóstwo takich ofert to pewnie niektórzy z was tak mieszkają i nie przeszkadza wam to? Idzie sie przyzwyczaić?

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne