Urządzamy » Forum
0sweetness0
1 rok, 10 miesięcy temu przez 0sweetness0
Gdybym miała wykusz zrobiłabym wszystko ,zeby wyglądał tak
placebo
5 lat, 5 miesięcy temu przez placebo
zajrzyj na www.dobrzemieszkaj.pl Tam są fajne pomysły na salon. I to róznych rozmiarów i kształtów, wiec na pewno cos dla siebie znajdziesz...
dorotka
5 lat, 6 miesięcy temu przez dorotka
Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci Martynko,bardzo podobają mi się zdjęcia. To co bym zmieniła to TV,niestety nie może być nad kominkiem i zastanawiałam się nad umieszczeniem go na ściance znajdującej się pomiędzy drzwiamy na korytarz a wejściem do kuchni, i chyba stół w odwrotną stronę ale jeszcze nie jestem pewna,bo niewiem dokadnie jak będzie długi. Pozatym pomysł ok.Wielkie dzięki za włożony trud.pozdrawiam
Martyna_93
5 lat, 6 miesięcy temu przez Martyna_93
kolejne fotki ...
Martyna_93
to są fotki z programu VOX BOX 2.1 mam nadzieję, że ci się spodobają
to nad kominkiem to plazma jęsli tego nie widać...
dorotka
Bardzo dziekuję Ci MARTYNKO i czekam z niecierpliwością na fotki ,pozdrawiam.
Martyna_93
Chyba mogę ci pomóc, al potrzebuje trochę czasu...
zdjęcia wyślę Ci wieczorem
dorotka
Może jednak ktoś coś doradzi...
dorotka
5 lat, 7 miesięcy temu przez dorotka
Bardzo proszę o pomoc w urządzeniu takiego salonu(fotka niżej).Salon ma 42m2 razem z częścią jadalną i kominkiem.Nie wiem jak rozstawić meble aby wszystko miało ręce i nogi Chciałabym tam umieścić stół+krzesła,sofa+fotele? a może dwie mniejsze sofy?,niski stolik,TV stojący lub wiszący na ścianie,obrazy,parę szafek,stojąca duża lampa,coś na książki i nowoczesny fotel-sama niewiem.Salon ma być w kolorze brązu(meble czekoladowe)+beże+złote dodatki?czy tak będzie ok? Chcę coś w stylu nowoczesnym,ale jednocześnie funkcjonalne i eleganckie.
Po prawej stronie jest wyjście z kuchni do salonu,po środku wyjście z salonu a po lewej kominek.Zastanawiam się,może dobudować jakoś pół-ściankę (po lewej) albo coś?
Wymiary:
-wykusz(440x150)
-po prawej(280) i po lewej(280) od wykusza
Bardzo proszę o pomoc,zarówno od forumowiczów jak i tak licznych projektantów oferujących swoje usługi i doradztwo na naszym forum ,każdy pomysł mile widziany pozdrawiam

Ps.Przepraszam za jakość zdjęcia ale nie wiedziałam jak inaczej Wam to pokazać

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Salon z jadalnią: jak urządzić?
Witam. Mamy ogromny problem jak zmienić mały pokój, aby stał się salonem z jadalnią. Jest to pokój o wymiarach 3,3 x 4,4 m, z dużym oknem...
Aleksandra Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12491 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...