Urządzamy » Forum
0sweetness0
1 rok, 7 miesięcy temu przez 0sweetness0
Gdybym miała wykusz zrobiłabym wszystko ,zeby wyglądał tak
placebo
5 lat, 3 miesiące temu przez placebo
zajrzyj na www.dobrzemieszkaj.pl Tam są fajne pomysły na salon. I to róznych rozmiarów i kształtów, wiec na pewno cos dla siebie znajdziesz...
dorotka
5 lat, 3 miesiące temu przez dorotka
Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci Martynko,bardzo podobają mi się zdjęcia. To co bym zmieniła to TV,niestety nie może być nad kominkiem i zastanawiałam się nad umieszczeniem go na ściance znajdującej się pomiędzy drzwiamy na korytarz a wejściem do kuchni, i chyba stół w odwrotną stronę ale jeszcze nie jestem pewna,bo niewiem dokadnie jak będzie długi. Pozatym pomysł ok.Wielkie dzięki za włożony trud.pozdrawiam
Martyna_93
5 lat, 3 miesiące temu przez Martyna_93
kolejne fotki ...
Martyna_93
to są fotki z programu VOX BOX 2.1 mam nadzieję, że ci się spodobają
to nad kominkiem to plazma jęsli tego nie widać...
dorotka
Bardzo dziekuję Ci MARTYNKO i czekam z niecierpliwością na fotki ,pozdrawiam.
Martyna_93
Chyba mogę ci pomóc, al potrzebuje trochę czasu...
zdjęcia wyślę Ci wieczorem
dorotka
Może jednak ktoś coś doradzi...
dorotka
5 lat, 4 miesiące temu przez dorotka
Bardzo proszę o pomoc w urządzeniu takiego salonu(fotka niżej).Salon ma 42m2 razem z częścią jadalną i kominkiem.Nie wiem jak rozstawić meble aby wszystko miało ręce i nogi Chciałabym tam umieścić stół+krzesła,sofa+fotele? a może dwie mniejsze sofy?,niski stolik,TV stojący lub wiszący na ścianie,obrazy,parę szafek,stojąca duża lampa,coś na książki i nowoczesny fotel-sama niewiem.Salon ma być w kolorze brązu(meble czekoladowe)+beże+złote dodatki?czy tak będzie ok? Chcę coś w stylu nowoczesnym,ale jednocześnie funkcjonalne i eleganckie.
Po prawej stronie jest wyjście z kuchni do salonu,po środku wyjście z salonu a po lewej kominek.Zastanawiam się,może dobudować jakoś pół-ściankę (po lewej) albo coś?
Wymiary:
-wykusz(440x150)
-po prawej(280) i po lewej(280) od wykusza
Bardzo proszę o pomoc,zarówno od forumowiczów jak i tak licznych projektantów oferujących swoje usługi i doradztwo na naszym forum ,każdy pomysł mile widziany pozdrawiam

Ps.Przepraszam za jakość zdjęcia ale nie wiedziałam jak inaczej Wam to pokazać

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Jakie krzesła do pokoju?
Witam Panią. Już kiedyś miałyśmy kontakt w związku z sypialnią, a teraz proszę o pomoc w doborze krzeseł do stołu. Problem jest o tyle, że...
Nina Korzec-Molenda Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12159 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Sowy Arystokratki

Sowy: pomysłowe dekoracje wnętrza

• Kute ręcznie prezenty na ślub

Unikatowe wyroby m. in. pomysły na prezenty ślubne - podkowy z napisem z podstawkiem gwoździem - wyjątkowe prosto z kuźni. Bądź oryginalny - więcej zdjęć i cennik - kowal501@o2.pl

• Tagi na doniczki ;-)

Długo zastanawiałam się jak oznaczyć ziółka rosnące na moim balkonie. Nie chciałam tabliczek wbijanych w ziemię, na których zapisujemy nazwę roślinki. Sprawdzone rozwiązania nie są dla mnie ;-).Ponieważ mam słabość do drewna...postanowiłam wykorzystać okrągłe...

Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...