5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez xxxyyy Bez obaw na pewno nie będziesz żałował decyzji. mam głośniki od STX już dość długi czas. Grają znakomicie nie żałuję zakupu i polecam innym.
5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez anonymous wiem waśnie od znajomego, który jest muzykiem, że stx ma świetny sprzęt i tani. Więc postawiłem na zakupy od nich. Mam nadzieję że nie będę żałował, jeszcze tylko zostało mi kupić dobry wzmacniacz.
5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez panteraaaa Stx z tego co się orientuję do dobra i znana polska marka produkująca nagłośnienie dobrej jakości w rozsądnych cenach. Ja tez własnie na czasie będę szukała jakiegoś systemu nagłaśniającego do salonu.
5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez bibitka poszukaj czegoś na stx własnie. Mają tam dobry sprzęt głośniki jak i wzmacniacze. Faktycznie wzmacniacz 20V to troszkę za mało na tego typu głośniki.
5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez anonymous Po namowach znajomych nabyłem głośniki STX T.10.200.8.PCX Grają znakomicie ale mój wzmacniacz ma tylko 20 Wat. Jaki polecacie ale rzędu 100 W?

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne