Urządzamy » Forum
0sweetness0
1 rok, 10 miesięcy temu przez 0sweetness0
Poszukaj tutaj czegoś idealnego sla siebie ,ty sama ajlepiej wiesz co ci sie podoba
Studio-Dekor_pl
1 rok, 10 miesięcy temu przez Studio-Dekor_pl
A jakie dokładnie dodatki masz na myśli? Bo sama koncepcja jest jak najbardziej dobra,z tym że polecam raczej dodatki typu: roleta okienna w kolorze brązu. U nas jest szeroki wybór www.Studio-Dekor.pl
1 rok, 10 miesięcy temu przez anonymous Hej Chciałam w końcu zrobić metamorfozę pokoju i idąc ulicą zobaczyłam piękną tapetę. http://xarchiwum.pl/alle-tapety-saphyr-tapeta-winylowa-grandeco-i1467593944.html (tą z różem). Od razu narodził się pomysł: jedna ściana-tapeta, reszta- róż... Ale dłużej myśląc, nie wiem sama jaki odcień tego różu. Nie chcę aby było dziecinnie. I tak ogólnie myślałam o brązowych dodatkach. (co sądzicie?) Pokój jest jasny i niezbyt duży. Doradźcie coś

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Kolory ścian do pokoju z ciemnymi meblami
Dzień dobry. Mam dylemat na jaki kolor pomalować ściany w pokoju dziennym mojego mieszkania. Mam już meble oraz wypoczynek, w pokoju są...
Eliza Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12405 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...