Urządzamy » Forum
0sweetness0
2 lata, 9 miesięcy temu przez 0sweetness0
Poszukaj tutaj czegoś idealnego sla siebie ,ty sama ajlepiej wiesz co ci sie podoba
Studio-Dekor_pl
2 lata, 9 miesięcy temu przez Studio-Dekor_pl
A jakie dokładnie dodatki masz na myśli? Bo sama koncepcja jest jak najbardziej dobra,z tym że polecam raczej dodatki typu: roleta okienna w kolorze brązu. U nas jest szeroki wybór www.Studio-Dekor.pl
2 lata, 10 miesięcy temu przez anonymous Hej Chciałam w końcu zrobić metamorfozę pokoju i idąc ulicą zobaczyłam piękną tapetę. http://xarchiwum.pl/alle-tapety-saphyr-tapeta-winylowa-grandeco-i1467593944.html (tą z różem). Od razu narodził się pomysł: jedna ściana-tapeta, reszta- róż... Ale dłużej myśląc, nie wiem sama jaki odcień tego różu. Nie chcę aby było dziecinnie. I tak ogólnie myślałam o brązowych dodatkach. (co sądzicie?) Pokój jest jasny i niezbyt duży. Doradźcie coś

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Aranżacja wymarzonej sypialni na poddaszu
Witam Pani Moniko:) Na stronę urzadzamy.pl trafiłam przez przypadek, kiedy szukałam inspiracji dot. sypialni. Kupiłam urządzone mieszkanie,...
Monika Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 13608 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Świetna, tania doniczka!

Postanowiłam wykorzystać plastikowy pojemnik po kapsułkach piorących -tak teraz popularnych w każdym domu...Tworząc swój balkonik potrzebne były mi małe wąskie doniczki(ponieważ balkonik jest mały i wąski).Wpadłam na pomysł,aby wykorzystać plastikowe...

• Pomysł na nowoczesną łazienkę z umywalką podwójną

Umywalka podwójna zrealizowana na wymiar przez manufakturę Luxum, z szufladami obłożonymi naturalnym fornirem. Taką umywalkę łatwo jest dostosować do wnęk i na potrzeby konkretnego miejsca.

• Umywalka, ceramika, wanna

Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł na wyposażenie łazienki w tak modny sposób jakim jest beton architektoniczny przy nowych trendach ma to innowacyjne zastosowanie.

Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?
Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?

Czy staroświecka i techniczna drabina jest dobrym rozwiązaniem do współczesnego salonu? Czy dobrze wygląda w domowej biblioteczce? Co sądzicie o drabinie jako designerskiej półce i wieszaku w...