Urządzamy » Forum
0sweetness0
2 lata, 7 miesięcy temu przez 0sweetness0
Całkiem fajnie wygląda taka łazienka ,ale ja wolę drewno w połaczęniu z białymi kafelkami i jasno zielonymi dodatkami

3 lata temu przez qlara maggia - co to za kolekcja, czy to Cermastic też? Chodzi mi o tę ścianę we wzorze. Bardzo ładnie masz to skomponowane. Rozmyślam nad ciemnymi płytkami, chciałabym czerń ale wiem, że bardzo ważne jest samo połączenie kolorów.
3 lata, 3 miesiące temu przez jjjjjjooolka Też urządzamy łazienkę w czerni i bieli! Fajne, eleganckie dodatki znaleźliśmy na stronie lazienka.com.pl
Kwiati
3 lata, 3 miesiące temu przez Kwiati
biały_je_len powaznie? Ja mam wrazenie ze sa w wiekszosci salonów Nie jestem z Krakowa ale lista sklepow jest tu:

http://www.ceramstic.com.pl/siec_sprzedazy.html

Kwiati
3 lata, 3 miesiące temu przez Kwiati
maggia super!! te wypukle kafle sa fantastyczne!
a jest jakis klopot w czyszczeniu?!

3 lata, 3 miesiące temu przez biały_je_len Ceramstic? Nie słyszałem jeszcze o tych płytkach.
Gdzie je można kupić w Krakowie? Wyglądają nieźle
3 lata, 3 miesiące temu przez maggia @ kwiati. Ja tez lubię ceramstic. Tylko ja wybrałam u siebie inne połączenie biało-czarne.
Sami zobaczcie
3 lata, 3 miesiące temu przez julka09 A swoją drogą jeśli ktoś akurat aranżuje łazienke to jest konkurs w którym można wygrać 2 tys na łazienkę.

http://www.lazienkaplus.pl/pl/konkurs_euro_2012.html
3 lata, 3 miesiące temu przez zielllona Wygląda ciekawie, tylko niestety na czarnych płytkach bardzo szybko widać brud i kamień się osadza. Bardziej do mnie trafia łazienka w popielatym kolorze bo jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości http://www.projektoskop.pl/img-63757-ceramika.html
Kwiati
3 lata, 4 miesiące temu przez Kwiati
tez uwazam ze bedzie to dobry pomysl - wybralabym tylko wiekszy format kafelek - to optycznie powieksza wnętrze. Ceramstic ma takie fajne czarno biale kafle.
1 2

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Wysokości otworów drzwiowych
Dzień dobry, chciałbym zapytać o wysokość drzwi wewnętrznych. W mieszkaniu drzwi znajdują się tylko w wejściu do łazienki. Z kuchni i...
Monika Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 13616 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Pomysł na doniczkę

Tak wygląda moja doniczka"z odzysku" gospodyni domowej z kwiatuszkiem w środku.Myślę ,że niewielkim nakładem pracy można zrobić ładną doniczkę z czegoś ,co teraz ma w swym domu niemal każda kobieta...po co wyrzucać jak można wykorzystać .Takie wąskie doniczki...

• Pomysł na doniczkę

Można też w taki sposób udekorować...

• Pomysł na doniczkę

Dla lepszego efektu wizualnego można ozdobić materiał również guziczkami(małymi ,dużymi.jednokolorowymi lub kolorowymi)...

Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?
Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?

Czy staroświecka i techniczna drabina jest dobrym rozwiązaniem do współczesnego salonu? Czy dobrze wygląda w domowej biblioteczce? Co sądzicie o drabinie jako designerskiej półce i wieszaku w...