3 miesiące temu przez AniaABCfitness Ze względu na to, że jesteśmy właścicielami marki Sapphire, oferujemy wydłużoną, 5-letnią gwarancję w systemie door-to-door. Oznacza ona, że kurier osobiście odbiera produkt od klienta i w taki sam sposób dostarcza go z powrotem. Sprzęt serwisujemy w Polsce, na terenie naszego sklepu.
3 miesiące, 1 tydzień temu przez cykoria Troche się jednak zmieniło odkąd kupiłam mojego poczciwego grata ;> A jaką maja panstwo gwarancję na rowerek?
3 miesiące, 1 tydzień temu przez AniaABCfitness Oprócz wskazanych przez moją poprzedniczkę istnieją jeszcze rowery elektromagnetyczne, na których maksymalnie precyzyjnie można dostosować trening do swoich preferencji i potrzeb. Nie wiem, jakim dysponujesz budżetem, ale jeżeli masz zwyczaj kupować sprzęt na lata (jak w przypadku tego poprzedniego), warto dołożyć i zainwestować w solidny i funkcjonalny model. Proponuję Ci na przykład Sapphire SG-922B Ultimate II z szerokimi możliwościami treningowymi, regulowanymi oporem, kierownicą i siodełkiem. Posiada nowoczesny komputer z wyświetlaczem LCD, który między innymi symuluje wspinaczkę czy wchodzenie po schodach. Mierzy też takie wielkości, jak wydolność serca i organizmu. Na naszej stronie znajdziesz opis i zdjęcie rowerka, a także wykaz wszystkich programów treningowych, w jakie jest wyposażony: http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness-c5/rowery-treningowe-c6/rower-elektromagnetyczny-sapphire-sg-922b-ultimate-ii-p1833.
3 miesiące, 1 tydzień temu przez poziomkaaa Chyba jakoś strasznie sie rynek nie zmienił, mechaniczne albo magnetyczne, im wiecej bajerów tym większa cena, tyle ;) jak nie jesteś świezaczkiem to raczej więcej bajerów sobie weź, nie będzie monotonnie
3 miesiące, 1 tydzień temu przez cykoria Czesc, mój stary wysłużony rower stacjonarny własnie został spisany na straty. Wyswietlacz już dawno mi sie rozbił i nie działał ale pedałowałam wytrwale bez niego ale teraz już coś z mechanizmem jest nie halo. Rzegocze jakos dziwnie, mam wrażenie że opór jest dużo wiekszy niż ustawiam, właściwie to ustawia się jaki chce. On naprawde ma już dużo latek więc nie zamierzam go naprawiać, czas zainwestować w nowy. Przez przyjażń ze starym troche wypadłam z obiegu co tam teraz na rynku jest ciekawego. Jestem pewna że są tu osoby które mają i doradzą ;> ktoś coś?

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne